Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę o odwołanie bana.

Damian Szymański

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Tallana

Nick postaci: szamanox

Wyjaśnienia: Nie wiem z jakiego powodu dostałem bana. Mam niby multikonta? Śmieszne. Karolsz, Krystianb i Pogromek to są koledzy. Nigdy nie przesyłaliśmy sobie żadnych monet czy cos w tym stylu. Nie bawię się w takie rzeczy. Odwołajcie mi bana, ponieważ dostałem go bezpodstawnie. Chcę dalej grać. Nie wiem po co te całe zamieszanie skoro nic nie zrobiłem. 

Karolsz, Krystianb i Pogromek to są koledzy. Nigdy nie przesyłaliśmy sobie żadnych monet czy cos w tym stylu. 

Zabronione pod karą bana jest posiadanie multikont, przesyłanie sobie monet i przedmiotów to tylko dodatkowy gwóźdź do trumny. Poza tym, nie ma żadnej gwarancji że w przyszłości nie będziecie popełniać oszustw w grze. Wspólne IP, korzystanie z jednego komputera czy inne podobne sytuacje należy każdorazowo zgłaszać.

Jaką mam gwarancję, że faktycznie jesteście kolegami?

Zabronione pod karą bana jest posiadanie multikont, przesyłanie sobie monet i przedmiotów to tylko dodatkowy gwóźdź do trumny. Poza tym, nie ma żadnej gwarancji że w przyszłości nie będziecie popełniać oszustw w grze. Wspólne IP, korzystanie z jednego komputera czy inne podobne sytuacje należy każdorazowo zgłaszać.

Jaką mam gwarancję, że faktycznie jesteście kolegami?

Jest szamanem, a szamani zawsze mają grono wiernych. :D

Karolsz to mój brat, mieszkamy w jednym domu.. to chyba jasne że mamy te same IP? A powiedz mi jaki masz dowód że to są multikonta? Bo nie mogę grać, za to że on jest moim bratem, a tamci to koledzy? Podaj mi jakieś dowody. Bo nie mam żadnych mulitkont, nie bawię się w takie rzeczy. Sprawdź czy krystianb albo pogromek mają takie same IP? Nie mają . Nie wiem czemu w ogóle sądzisz że mam jakieś inne konta? Nie rozumiem tego. Proszę o zdjęcie bana.

Jak miałem to zgłosić? Zaczałem grać 2 czy 3 dni , nic prawie jeszcze nie wiedziałem o grze , to skąd miałem wiedzieć, że trzeba zgłaszać że mój brat też gra? To jest dziwne. W żadnych innych grach tak nie ma, bo to normalne. A wy nie potraficie sprawdzić tego, że nikt inny oprócz nas nie korzysta z tego komputera, tylko najlepiej dać bana.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności