Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie

Tomer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, nie byłoby w tym nic złego, gdybyś zgłosił to, że twój brat zakłada konto. Trąbiono tutaj o tym wielokrotnie, dlatego aż dziwi mnie, że ludzie dalej to olewają, a to właśnie tak się kończy. Potem wielkie oburzenie, ale pewne zasady multikont wprowadzono i to ty tego nie przestrzegłeś, więc nie ma w tym przesady. Raczej twoje niedopatrzenie, zignorowanie bądź stwierdzenie, że nikt nie zauważy.

Raczej niedopatrzenie,ale gdzie to można zgłosić? I może dlatego mamy bany bo doszło do zakupu z mojej strony od mojego brata 2 balli za 1 g ?

Jeśli o to chodzi to mogę dalej grać z bratem na Tomerze a usunąć drugie konto i na przykład z niego przekazać 40.000 na rzecz gry za te balle .Niby nic by mn to nie obchodziło tylko wydałem już na to konto trochę kasy i szkoda mi :(

Więc podsumujmy :

- ban na Tomer na tydzień

- zlikwidowanie drugiego konta

- przekazanie 40.000 na rzecz gry z konta Tomer

Możesz zgłosić grę z bratem i wspólne IP, zobowiązać się do przestrzegania regulaminu i nieprzesyłania sobie czegokolwiek za jakąkolwiek cenę, a w ramach zadośćuczynienia żeby oba konta mogły mieć skróconego bana zorganizuj konkurs dla graczy. Ostatnio bardzo chcieli, żeby wrócił konkurs rysunkowy z Pokemonami - masz pole do popisu. 

Możesz zgłosić grę z bratem i wspólne IP, zobowiązać się do przestrzegania regulaminu i nieprzesyłania sobie czegokolwiek za jakąkolwiek cenę, a w ramach zadośćuczynienia żeby oba konta mogły mieć skróconego bana zorganizuj konkurs dla graczy. Ostatnio bardzo chcieli, żeby wrócił konkurs rysunkowy z Pokemonami - masz pole do popisu. 

bam bam baam... znów będzie mnóstwo problemów :D 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności