Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Świąteczny MiniKonkurs [zakończony]


Gość Mayy

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga! Ogłoszenie parafialne!

 

Z okazji świąt organizuje mały… konkurs

.

Co jakiś NIEOKREŚLONY czas na czacie pojawi się pytanie zadane przeze mnie. Kto jako pierwszy poda poprawną odpowiedz dostanie drobną nagrodę (500 złota). Tak, wiem, nie kokosy, ale i tak bądźcie zadowoleni :P

 

Odpowiadać może każdy kto ma minimum 1 lvl pokemona :)

Pytania dotyczyć będą świata pokemonów jak i środowiska gry, także nawet nowicjusze będą mieć szanse

 

Każdy może odpowiedzieć tylko RAZ na dane pytanie, wiec w sytuacji kiedy pojawi się kilka odpowiedzi danego gracza tylko pierwsza jest brana pod uwagę.

 

Gdyby nikt nie odpowiedział w wyznaczonym czacie pytanie jest nieważne- nikt nie dostaje nagrody :P (chyba ze chcecie sie złożyć i mi ją dać- przyjmę chętnie :))

 

 

Konkurs będzie trwał dzisiaj tj. 24 grudnia. W zależności ile organizatorce zostanie pieniędzy może być tez w 1 i 2 dzień świąt- pojawi się informacja na forum.

 

 

 

A tak poza konkursem, to wszystkim graczom chciałam życzyć zdrowych i pogodnych świąt, góry prezentów, smacznego karpia z małą ilością ości, wymarzonych pokemonów, prześcignięcia Miśka w rankingu kompanów (i sprania go po drodze patelnią :P), bycia odważniejszym niż Edisss, posiadania większej ilości złota niż Mattz, miłego Admina i Miśków Gry, mało lagów i Bugów, a także banów :)

 

Gwiazdka_206.jpg

 

frabz-CARRY-ON-ITS-JUST-NICHOLAS-CAGE-WA

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności