Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwolanie od Bana

Nykanus

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Parlaxi

Nick Postaci: Nykanus

Wyjasnienia: Przepraszam Parlaxi za to ze mialem drugie konto Aragorn ale to CookieM i Nick albo Thunderdevelo to niesom moje konta ja mam 3 braci a oni sa jeszcze dosyc mali bo jeden ma 7 drugi 9 a trzeci 11 i oni uwazaja ze im konto nie tak funkcjonuje a jak jestem w szkole to zakladaja inne konta aha a jesli hodzi o transakcje z jednego komputera to moj brat czasami mi cos dawal a niewiedzialem ze tak niemozna aha i chcialem jeszcze przeprosic za wczorajsze wyzwiska w strone graczy ale oni zamiast sie zajmowac gra to pouczaja innych a to niejest fajne dlatego bym prosil zeby konto Aragorn zostalo wykasowane a ban zostal by mi skrucony .

No ładnie... pare dni temu jak byłes na koncie Aragorn, powiedzieliśmy ci, że przerzucanie z drugiego konta jest karane banem (Blasoise -> Aragorn). Opowiedziałeś, że nie wiedziałeś, bo nie czytałeś regulaminu (a ja wiadomo, nieznajomość prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania). Gracze cie poinformowali, że to jest karane i powinieneś przeczytać regulamin. Ale nie... łamiesz go ponownie... Znów sobie poprzerzucałeś... potem obrażałeś, a ostatecznie po banie jeszcze przekleństwa na KOLEJNYM koncie, chociaż własnie za to miałeś bana. Gdybyś wtedy przestał, na spokojnie poczekał, miałbyś krótszy ban i takie "odwołanie" miałoby duże szanse, że Arla ci skróci go.

Jeśli myślisz, że kolejne łamanie regulaminu na twoją korzyść to źle myślisz.

Administracji nie obchodzi czy tamte konta były "braci", takie złamanie regulaminu jest karane banem, nie ważne czy to byłes ty, czy twój brat, czy siostra babci szwagra twojego kuzyna czy włamanie...

Być może zniszczę tak twoje nadzieje - ale małe szanse, że po tym wszystkim co nabroiłeś Arla będzie tak łagodna ; / Powodzenia, może pozwoli ci chociaż na grę od nowa na całkiem nowym koncie.

PS. Skoro tamte też zbanowała, oznacza to, że logowano się na nie na tym samym komputerze co "Aragorn" i "Nykanus".

PS2. Sugeruję nie tworzyć już żadnych kolejnych, przeczytać kilka razy regulamin i być cierpliwym. Ach, i nie pisać wymówek i rodzeństwie :x

Wymówki o rodzeństwie są najlepsze ^^ Nie ma to jak cała rodzinka na jednym komputerze gra...mama, tata, wujek, brat, siostra...itd. Godzina 12 - Synek: Mamo! złapałem legendarnego weedle! Mama: Brawo synku! Dostaniesz ciasteczko w nagrodę! Tylko nic nie mów tacie, a tym bardziej nie zdradzaj na grze, ze gramy całą rodziną bo będzie kara.

.. Ale proszę Pana! Ja nie wiedziałem, że jeśli będę używał tej karty kredytowej, to będę musiał płacić dwa razy tyle, jeśli po tygodniu nie wpłacę tego, co wydałem! A to były tylko waciki dla żony i podpaski dla kochanki! .. Jak to, jeszcze kara umowna? Niby skąd ona się wzięła?! Ale jak to komornik?!.. Tylko nie moje mieszkanie!!..

Kochani, może to i jest "tylko gra", ale nauczcie się wreszcie czytać to, pod czym się podpisujecie. Tu macie "tylko bana", w prawdziwym życiu możecie słono zapłacić za pochopne podpisanie czy nieuważne czytanie dokumentów. Podajcie mi dodatkowo przykład gry, w której handel między multikontami byłby dozwolony :) Serio, podajcie mi przykłady :) Przeczytam z miłą chęcią tamtejsze regulaminy, OWU i inne dokumenty, żeby (ewentualnie) potwierdzić to, co twierdzić będziecie :) Lubie czytać :) A jeszcze bardziej lubię być mile zaskakiwana :)

Kara jest karą, ilość przerzucanych przedmiotów + ilość kont Twoich oraz "Twoich Braci" przekracza dopuszczalne przez zdrowy rozsądek maksimum.. Czekam jednakże na dalsze wyjaśnienia czy próby negocjacji skrócenia bana. Nie taki Diabeł straszny.. ;)

Byłabym skłonna to uczynić - serio - a nawet wcześniej, jednak muszę mieć przynajmniej cień nadziei, iż wraz ze "Swoimi Braćmi" rozumiecie, za co karę otrzymać można (i za co de facto otrzymaliście). Proponuję także długą i szczerą rozmowę z rodzeństwem, kolejnym razem może nie być tak przyjemnie..

tak czy inaczej, powtórzę się: http://www.pokegra.pl/?x=regulamin

Do rozmowy wrócimy np. jutro. Co Wy na to? Tyle czasu wystarczy na w miarę dokładne zapoznanie się z regulaminem i rozmowę z innymi Graczami mieszkającymi w Twoim gospodarstwie domowym :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności