Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

smutny ban

Devcio

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: LadyJoan

Nick postaci:Devcio

Wyjaśnienia: Niestety pragnę zauważyć iż to bardzo smutny ban. W ogóle mi się on nie podoba i chciałbym by został zdjęty. Nie widzę powodów by podejmować tak negatywne działania wobec tak pozytywnych graczy. Oczywiście mogę teraz zrobić masę multi kont i powystawiać wszystko za free na rynku co pewnie by zniszczyło ekonomie jednak tak jak pisałem jestem zbyt pozytywnym graczem dlatego też liczę na unbana! Proponuje też zablokować takie możliwości zamiast zabraniania ich wykonywania -.- Pozdrawiam.

Zablokowania takich możliwości w najbliższym czasie bym się nie spodziewała, dlatego liczymy (i pilnujemy!) na uczciwość graczy.

Poprzedniego dnia dyskutowaliśmy (dosyć żarliwie) na czacie o tym punkcie regulaminu, dlatego wiem, że zrobiłeś to z pełną świadomością łamania go - być może nawet złośliwie.

Liczę na obietnicę (a - jak wiadomo - słowo dżentelmena i dorosłego człowieka, bo swoją dorosłość wielokrotnie zaznaczałeś, powinno być święte) poprawy. Napisałeś, co "mógłbyś" zrobić, żeby zaszkodzić ekonomii gry, ale nie powiedziałeś, że więcej tego nie zrobisz. A przecież akceptowałeś regulamin, rejestrując się tu.

Będziesz przestrzegał regulaminu, jeśli skrócę bana?

Maeve no nie drocz się tak ;d

Jeżeli mam być na prawdę szczery to zrobiłem sobie multi konto dlatego że zmarnowałem master balla bo nigdzie nie było napisane jaki to wartościowy item, dodatkowo źle rozdałem punkty w moim głównym pokemonie bo również nigdzie nie było info że na początku wszystkie skille oprócz trzech są bezwartościowe i chciałem zdobyć kamień za master balla, to w sumie tyle. Złośliwie tego nie zrobiłem bo nawet nie miałbym powodów ;p
Co do tego co "mógłbym" zrobić to potraktujcie to raczej jako przykład, bo zapewniam że znajdą się kiedyś osoby które z kilkudziesięciu kont wystawią poki i itemy.
Domyślam się że admin tego nie umie zmienić bądź nie ma na to czasu jednak oczywistym jest to co pisałem wcześniej, takie coś musi być niemożliwe do wykonania a nie zabronione ;d

"Będziesz przestrzegał regulaminu, jeśli skrócę bana?" - Już mi go przedłużyłaś, więc ;d

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności