Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Śmiechłem.

Devcio

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: LadyJoan

Nick postaci: Devciu

Wyjaśnienia: Ban bezpodstawny więc nie mam co wyjaśniać ale napiszę na szybko o co chodzi.

"Niewykorzystana szansa. Transakcje pomiędzy poprzednimi kontami i próba ominięcia bana poprzez założenie nowego, a później wywyższanie się przy innych gaczach, podburzanie do kłótni i wyzywanie od "dzieci". Ban nie zostanie skrócony. | Bana nałożył LadyJoan"

Tak jak widać zostałem zbanowany na nowym koncie za przewinienia na starym co jest zwykłą komedią.

Próba ominięcia bana? - To już zwykłe oszustwo bo po 1 takie coś nie jest zakazane w regulaminie a po 2 przystała na takie coś że tamte konto zostanie zbanowane na perma a tym można grać.
http://lion24.pl/topic/6973-smutny-ban/#entry13491
Wywyższanie się - to kolejna rzecz której nie ma w regulaminie i nie wiem nawet w jaki sposób to niby robiłem ? ....

Podburzanie do kłótni - na prawdę muszę GMowi przedstawiać jak wygląda regulamin?
http://www.pokegra.pl/?x=regulamin

Wyzywanie od dzieci - tutaj zalecam zapoznać się ze znaczeniem słów bo dobór tych słów jako argument do zbanowania nie jest trafny.
http://sjp.pl/wyzywa%C4%87
http://sjp.pwn.pl/sjp/dziecko;2455634.html

Jak widać dziecko nie jest słowem obraźliwym a wyzywanie na tym polega? ...

Już nie wspomnę o paru osobach które były na chacie i rzeczywiście używały obraźliwych sformułowań w moim kierunku na przykład :)

Warto też wspomnieć o tym że Lady próbowała się podszywać pod administratora którym oczywiście nie jest bo gdyby nim była to by miała rangę Administrator a nie Gamemaster czy tam Moderator ...
Więc bronienie się punktem "7.1. Administrator ma prawo nałożyć na gracza bądź sojusz karę za przewinienie niezawarte w powyższym regulaminie na podstawie podpunktu 'Gra fair - play' "   jest co najmniej nie rozsądne.

A tym bardziej że mowa tam o fair play a nie o jakimś wymyślonym regulaminie nie dotyczącym nawet bezpośrednio gry a jedynie chatu.

Na podstawie którego punktu regulaminu?

Zabronione działania.

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach). Zasiadanie konta innego gracza w celu zdobywania statystyk etc. jest również karane. 

Devciu... dałam Ci szansę, choć nie powinnam. Ban został nałożony na określony czas, więc nie powinieneś mieć możliwości gry przed upływem tego czasu. Na tym polega kara.

Dałam Ci szansę, ponieważ przez niewiedzę źle zacząłeś grę na koncie "Devcio" i chciałeś popełnione błędy naprawić. Złamałeś wtedy regulamin świadomie - i nie chodzi tu o konsekwencje dla ekonomii gry, ale o fakt złamania zasad, do których przestrzegania się zobowiązałeś.

Wróciłam do bana za konta Devcio i Ashczer, ponieważ pokazałeś mi i innym graczom, że się myliłam, myśląc że na taką szansę zasługujesz.

Punkt, za który zostałeś zbanowany poprzednio:

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach). Zasiadanie konta innego gracza w celu zdobywania statystyk etc. jest również karane. 

Punkty, które doszły teraz:

2.2. Surowo karane jest obrażanie innych graczy oraz administracji na czacie, forum oraz poprzez prywatną wiadomość.

Wyjaśnię. Napisałam "Wyzywanie od dzieci", ale to duży skrót. Tym i podobnymi określeniami i krytykowaniem okazałeś współgraczom brak szacunku do nich, a więc ich obraziłeś.

I. Granie fair-play. Wszelkie próby wykorzystywania dziur w kodzie gry skutkują banem lub kasacją konta. Zabrania się także stosowania gróźb, wulgaryzmów, szantaży, wyłudzeń, treści rasistowskich, seksistowskich w kierunku graczy i Administracji pod groźbą kasacji lub zbanowania konta. Należy przestrzegać zasad netykiety. 

Przestrzeganie zasad netykiety. Odsyłam do wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Uważam, że właśnie tu wpisuje się "podburzanie do kłótni" - bo wyraźnie prowokowałeś innych graczy.

Wywyższanie się? Uznałeś, że skoro ten jeden raz Ci darowałam, stałeś się bezkarny. Od samego początku starałeś się ukazać pozostałym wyższość nad nimi ze względu na swój wiek: ja mam 21 lat, Ty tylko 19, więc jak śmiesz, bachorze, zwracać mi uwagę? Tak właśnie odebrałam Twoje wiadomości skierowane do innych graczy.

"Wyjaśnię. Napisałam "Wyzywanie od dzieci", ale to duży skrót. Tym i podobnymi określeniami i krytykowaniem okazałeś współgraczom brak szacunku do nich, a więc ich obraziłeś."

Brak szacunku nie jest obrazą, nie szanuje tej osoby i tyle to nie to samo co obrażanie kogoś.

Nadal podtrzymuje że podburzanie to brednie wyssane z palca bo ani dowodów ani rzeczywistych faktów, gdzie to te dzieci mnie prowokowały :)
A ja jasną argumentacją pokazałem że się mylą.

Rozumiem że ta gra się ogranicza na pare osób co grają od dawna i wydaje im się że wiele mogą no ale czas Was uświadomić że jest inaczej.

A moje wiadomości źle odebrałaś, po prostu uznałem że nie będę ignorował tych bredni które wypisuje ta dzieciarnia i przez które postanowiłem założyć nowe konto żeby nie płakały czemu miałbym mieć skróconego bana.
Syndrom polaczka im się włączył a tego nie lubię więc taka reakcja na ich wypowiedzi.

Nadal brak sensownych argumentów czy dowodów na mojego bana, chciałbym tu zobaczyć wypowiedź jakiegoś admina.
Chyba że nie chce tu graczy to się pewnie z Wami zgodzi, bo banowanie na miesiąc za "wywyższanie się" nawet śmieszne nie jest.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności