Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

O co chodzi!?

Nykanus

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Administrator

Nick postaci: Nykanus

Wyjasnienia: O co chodzi przepraszam jakie multi konto jesli chodzi o te pokemony co wczoraj sprzedawalem Bazyllkowi to chodzi o to ze juz niechcialem wracac na konto Aragorn tylko pozostac na Nykanus dlatego wszystkie poki dalem mu wraz z kasa ale multi po tej dlugiej przerwie niema opcji zebym chcial sie w to znowu wpakowac i dlaczwgo niby taka dluga kara za nic nietrobienie 19.1.2038 posadzacie mnie bez poctaw ja tego tak niezostawie dopiero ban mi sie skonczyl 1tyg. temu i juz nastepny Niemam i niemialem przez ten czas multi konta

Mowilem ci Administratoze ze z dawnego konta KazawiPl i Aragorn porozdawalem poki i kase Bazlkkowi bo to moj kolega a Nick nieznam nawet takiego konta znam tylko CookieM i This konta moich braci ale multi ? czy widziales moze na aukcji sprzedane lub kupione rzeczy przez moich braci konta na moje?

mialem 2 razy bana za multi 3 raz niebylbym taki glupi zeby miec multi i dlaczego taka surowa kara 19.1.2038 r.? za nic niezrobienie gybym mial multi to na aukcji sobie pwenie bym wystawial rzeczy po 1G ale tego nierobilem gdyz (multi niemam) Lady pewnie codziennie wieczorem sprawdza legende aukcji gdyby cos bylo odrazu pewnie mi by bana wlepila jescze raz powturze zadnych multi niebylo niema i niebedzie prosze o Unbana

To ja może wyjaśnię: nie ma możliwości dana bana permanentnego, ale jego funkcję świetnie spełnia ban na 23 lata. Zazwyczaj daje się go "do czasu wyjaśnienia", a później (po wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji i wyrażeniu mocnego postanowienia poprawy przez ukaranego banem) skraca do rzeczywistego wymiaru kary - przykładowo 2 tygodnie albo miesiąc.

No chyba że nie ma czego wyjaśniać, wtedy "perm" (tzn 23 lata) zostaje.

Drogi Nykanusie,

jak już ustaliliśmy, w swojej opinii jesteś wzorem cnót wszelakich, jednym z tych ludzi, którzy spragnionego napoją, głodnego nakarmią, a nagiego ubiorą.

Niestety, regulamin jest bezwzględny i nawet wobec nawet najmniejszego przewinienia, jakim Twoim zdaniem jest utworzenie kont i sprzedaż stworzeń konkretnemu graczowi, by uzyskać korzystniejszą cenę dla konta głównego, muszą zostać wyciągnięte konsekwencje.

Oto punkty regulaminu, które swoją aktywnością złamałeś.

I. Granie fair-play.

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze.

1.2. Karane blokadą gry jest zakładanie innych postaci z linku polecającego.

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie przedmiotów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu.

Jak juz wspomniałem, ze względu na długą historię blokad jak i fakt, że z poprzedniej blokady nie wyciągnąłeś ŻADNYCH wniosków, wciąż twierdząc, że jesteś uczciwszy niż święta matka Teresa z Kalkuty, nie rozważam nawet skrócenia blokady.

Ja Administratoze po 1 niedawalem tych pokow i kasy Bazylkkowi dla korzysci ja mu to dalem poprostu z free bo juz wczesiej dostalem za tamte konta kare to zeby mnie niekusilo donich wracac oddalem wszystko Bazylkkowi i wszystkie konta nie sa moje to tez konta moich braci a jesli chodzi o link do poleconych to niewiedzialem ze na link do poleconych brat sie niemoze zarejstrowac

Administrator taki mądry się zrobił na forum, szkoda że nie potrafi na tym kradzionym silniku zrobić czegokolwiek co zablokowałoby możliwość handlu startowymi pokami czy questowymi itemami. Żenada lvl hard, banujcie dalej za pomoc nowym i za handel. Jacy admini/gmi taka gra :) Wczoraj można było jasno zauważyć co się dzieje, pokemoniasty syf dla znajomych admina i przydupasów :3

Obie strony miały dostawać bana a nie że po wpadce możesz wyrzucić, ban powinien być tak jak ja dostałem i tyle :)

"Mój zły brat wkręcił mnie że mi da poki a tu ban za jakieś multi, hehe nie mieszajcie mnie w to."

Tylko że to nie ja ma multi tylko on, sory ale za duzo trudu i czasu mnie kosztowalo osiagniecie czegos zeby o jakiegos Nykusa to stracic, Mial multi to dostal za swoje....

Devcio, a czy ty dostałeś poki od nie-twojego multi, że chcesz unbana bo "Bazylekk ma tą samą sytuacje co ty"?

Nykanus, pisaniem post pod postem pogarszasz swoją sytuację. Lepiej zapytaj, czy możesz zacząć grę na nowym koncie i czekaj na Admina pamiętając, że jest EDYCJA postów.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności