Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban

Gama

Rekomendowane odpowiedzi

Obraza innego gracza ... proszę podaj mi gdzie w którym momencie kogoś obraziłem ? Jestem naprawdę ciekawy , bo nie wiem pisanie z Szarlotą = banem ? mute?   Nie wiem w ogóle na jaki Ty temat pisałaś tylko wchodziłaś nam w rozmowę a Ty pod wpływem gracza który uzbdurał sobię że o nim gadamy narzuciłaś bana ... :) Ale jak widać nie można sobie rozmawiać normalnie tutaj.. ; ) państwo w państwie ;D

ps. Więcej luzu , mniej płaczu ;)

Kevin wcale się nie odzywał, ocena sytuacji jest w pełni moja.

Rozmowa nie była "normalna" - wtórowałeś Szarlocie, a więc jak dla mnie również brałeś czynny udział w obrażaniu. Screenem nie zarzucę - wypowiedzi osób zbanowanych usuwają się z czatu. Ale analogiczną sytuacją byłoby:

A: X śmierdzi!

B: Powiedz coś jeszcze o jej włosach!

A: I ma wszy!

Przykład... no, co najmniej infantylny, ale chodzi mi o samą sytuację. Pytanie brzmi: Czy "B" również obraża "X"? Moim zdaniem biernie, ale tak.

Stąd moja decyzja o banie.

Mówiłam już - nie obraziłeś "bezpośrednio", ale brałeś w tym udział, wtórując Szarlocie, która ewidentnie pisała rzeczy obraźliwe w stosunku do Kevina. Nie wywyższam go, jest graczem jak każdy inny.

Może początkowo byłam bierna - przyznaję, nie zareagowałam od razu. Ale ostatecznie sypnęły się mute, wraz z ostrzeżeniem że następnym razem będzie ban - słowa dotrzymałam.

Wiesz na co liczę? Na zwykłe "przepraszam" - tylko tyle.

Wtórowałem ? niby jak ? przytocz to tutaj bo nie przypominam sobie .

Mute ? a potem co dalej robił ? nie chciałem nic mówić ale ktoś inny zaczął prowokację a nie Szarlota ale  nie wywyższasz ... wcale ;) Jak już coś zaczynasz to skończ to do końca a nie ulegać pod słowami kogoś z graczy .. nie to należy do GM.

Wiesz co ? Jeśli mam za co to zrobiłbym to i nie raz to udowodniłem tutaj w grze ... święty nie jestem .   Uczciwość - tylko tyle .

Screeny się znalazły, a więc dobrze - proszę:

1) Ostrzeżenie po wlepieniu mute GL, Szarlocie i Bazylkkowi:

4t98jd.jpg

2)"Odtańczyć specjalny taniec" - dotyczyło to łapania pokemona, żart skierowany do Zebry - dalej nagle ni stąd ni zowąd pojawia się... Kevin. W wypowiedzi Szarloty

10yg8iu.jpg

3) Proszę państwa, "dziwne fetysze" - skłaniasz Szarlotę do kontynuowania tematu. Przy okazji nieco precyzując rodzaj "pokazów" o jakich mówicie

2n70a9y.jpg

4) Tu mało istotny dla sprawy fragment pominę, w każdym razie w międzyczasie następuje moja próba przywołania Szarloty do porządku. Mało skuteczna, jak widać.

29krwjb.jpg

5)I na koniec... proszę, kontynuujemy zabawę. Po ty już były bany - dla Ciebie i Szarloty.

142hr86.jpg

1.Ale te ostrzenie było do nich nie do mnie to nie wiem o co  bijesz ? bo akurat byłem bierny przy tej kłótni przy której pewnemu graczowi pozwoliłaś za dużo i dalej sobie hasa ..

2. i gdzie tu kogoś uraziłem wpisem "fuu" ??  może zabronisz jeszcze pisania mi na czacie ?

3. "dziwne fetysze" gdzie tu kogoś uraziłem ? A czemu nie reagowałaś jak kolega pisał " nie powiem co Ty za darmo robisz" co tu akurat jasno możemy się domyślać o co chodziło .. ?  wtedy był ten temat łapać w mb Lady ?  nagle cisza i nic ? czekałem aż zareagujesz a tu komplentne nic ;)

4. Zabranianie jest śmianie się ?? to powinnaś prawie cały serwer zbanować .

5. I co tutaj ? napisała że na pw może podać tak jak pisałaś żeby nie gadała na czacie takie rzeczy to są twoje słowa .

Czy myślisz że to są sensowne argumenty i podstawy do dania bana ? To myślę że tak jak pisałem wyżej pół serwa zbanuj .  Ok widzę że nie potrafisz się przyznać do  błędu i tylko wymyślasz na siłę argumenty. .. ;) Ale dobrze wiedzieć że pod wpływem graczy ulegasz .. czytałem waszą kłótnię i nie wiedziałem o co wam chodzi ale już rozumiem tych graczy co tu się dzieje ..   równi i równiejsi ! pozdrawiam

ad. 1) Mam na myśli to, że byłeś przy tym - może nie brałeś udziału w poprzedniej kłótni, ale wziąłeś w kolejnej. Tak, "oberwałeś" banem niejako "przy okazji" Szarloty - bo to głównie o nią chodziło. Mogłabym wlepić jej bana, a Tobie mute, ale obrażaliście razem, więc i ban jest "wspólny". Bazylekk przy okazji tamtej kłótni dostał mute razem z Szarlotą i GL - został ukarany. Wręcz po kolejnej kłótni zostałam przez niego oskarżona o opowiadanie się po stronie Szarloty.

Wtedy zareagowałam za późno i zdążyli się rozkręcić - źle. Teraz zrobiłam to wcześniej - oczywiście, że również źle.

ad. 2) Nie mam na myśli "fuu" - taki po prostu jest screen, że w tym momencie się kończy. Chciałam tylko pokazać skąd tam Kevin.

ad. 3) "dziwne fetysze" - mówiłam już, w odniesieniu do poprzedniej części rozmowy jasno wskazuje to na charakter wspomnianych "pokazów". Jeśli źle to odczytuję, może mnie oświecisz?

"nie powiem co Ty za darmo robisz" - może zwyczajnie przeoczyłam, przejrzę jeszcze raz, bo nie umiem tego znaleźć. Nie widzę absolutnie wszystkiego, siedzenie na PG i śledzenie czatu nie jest moim jedynym zajęciem.

ad. 4) Tu kolejny screen mający rozjaśnić nieco sytuację - nie, nie zabraniam śmiania się. Nie banuję za śmianie się.

ad. 5) "widzimy się ponownie za 24h" - tu decyzja o wlepieniu bana została już podjęta. Szarlocie i Tobie.

Widzę, że i Ty nie potrafisz się przyznać do błędu. Być może ban dla Ciebie jest karą nieco na wyrost (choć trwa tylko 24 godziny), ale w te chwili nie dajesz mi podstaw do skrócenia go - a prosiłam tylko żebyś przeprosił za obrażanie gracza. Tyko tyle, naprawdę.

Uleganie pod wpływem graczy - masz na myśli zwrócenie mi przez Bazylkka uwagi, że powinnam zareagować? Zauważ, że zaczęłam kilka wypowiedzi niżej, być może pisaliśmy równocześnie.

Kłótnia - chodzi o to jak rozmawiałam z GL i Szarlotą o Maeve? Jak widzisz, screeny doprowadziły jedynie do pogadanki. Mute i bany posypały się za to, przy czym byłam obecna.

Nie ma "równych i równiejszych", Maeve, Kevin i inni byliby również ukarani za wszczynanie kłótni czy obrażanie innych graczy.

Dobra widać że kolejna osoba w górnym towarzystwie która tylko obarcza innych a siebie nie .. :)   Chcesz widzieć to co chcesz .. i wkręcasz mnie w waszą kłótnie ale ok ;)

Gdybym miał się do czegoś przyznać to nie bałbym się tego zrobić jak TY.. no i te wymyślone bajki że obrażałem no ale widać nie da się przetłumaczyć .

Ja nie proszę o zmniejszenie bana tylko pokazanie mi gdzie w którym momencie kogoś obraziłem " ty taki i owaki "  czy coś podobnego ... nie nawidzę jak mi się wciska coś czego nie zrobiłem i dobrze wiedzą ludzie to .

Co innego stwierdzam po obserwacji co robiłaś jak ta rozmowa była , next razem zrobię ss żeby mieć  chociaż pokazać to .

Jak to mówią winny się tłumaczy ... nie mam sensu prowadzić tej rozmowy i wciskanie dalej mi kitów..   Powiedziałbym więcej ale wiemy jak to się potem kończy .. czyt. Huncwot .. ;) Narka .

Na forum publicznym - tak jak ban.

Potrzebowałam trochę czasu żeby to przemyśleć najwyraźniej.

Nadal uważam, że obraziłeś Kevina - wyjaśniłam to już wcześniej. Dla mnie obraza nie musi brzmieć "ty taki i owaki" - nie musi być bezpośrednia. Więc dla mnie Twoje słowa, niejako popierające to co pisała Szarlota, były obrazą.

Chciałabym Cię jednak przeprosić za karę niewspółmierną do winy - ban uniemożliwiający udział w Safari. Minęło kilka godzin i uważam, że to w zupełności wystarczy. Cofam resztę bana.

EDIT

Sytuacja została wyjaśniona na czacie. Ban przyznany niesłusznie i wynikający z mojej nadinterpretacji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności