Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwolanie

blubaman

Rekomendowane odpowiedzi

zbanowany przez :LadyJoan

nick postaci: BlubaMan

wyjasnienia : witam chcialbym sie dowiedziec dlaczego dostalem bana ? gralem caly czas na BluberMan i wszystko zdobylem utrzcziwie i spedzilem przy tym sporo czasu , zalozylem drugie konto BlubaMan poniewaz chcialem zaczac od nowa nowym pokemonem poniewaz pogadalem troche na forum i zle trenowalem pokemona i byl do bani wszystko przegrywal i gdy bylem juz tym sfrustrowany to postanowilem zalozyc nowe konto. A to co zdobylem na koncie BluberMan bylo mi szkoda zostawic i tych godzin ktore spedzilem na gromadzeniu ekwipunku i postanowilem to wystawic na aukcji i kupic po przez nowo zalozone konto BlubaMan .Wiec nie rozumiem dlaczego dostalem bana skoro na wszystko zapracowalem utrzciwie i po przez poswiecenie masy czasu.czekam na szybka odpowiedz.

to skoro tak nie wolno to moge oddac te zdobyte rzeczy , a mam pytanie dlaczego nie moge wogole teraz zagrac ? zalozyc nowego konta i grac na nowym , wyskakuje mi caly czas ten ban , to jesli tak to wyglada to jest bez sensu , bo gralem utrzciwie dopoki nie zrobilem tego bledu bo nie wiedzialem ze tak nie wolno przeciesz nie przeczytalem regulaminu(chyba jak kazdy) uwazam ze jest to zbyt duza kara skoro nie moge teraz zalozyc konta i na nim grac to jest bez sensu .

Skrócę bana, o to nie ma się co martwić - Myślę że 5 dni bana i 2 tygodnie (od dziś, więc jeszcze 9 dni po zakończeniu trwania blokady) bez możliwości korzystania z aukcji to uczciwa kara.

Jednak... podpisywanie się pod czymś bez zaznajomienia się z tym? Cóż, takie są potem konsekwencje. "Nie wiedziałem" naprawdę nie jest dobrym wytłumaczeniem w tym wypadku, bo nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania :)

W czasie oczekiwania na zakończenie bana polecam lekturę: http://www.pokegra.pl/?x=regulamin

Szanowny BlubaMan!

Właśnie zalogowałam się do gry i zobaczyłam, że... założyłeś nowe konto. Rozumiem, że nie mogłeś doczekać się mojej odpowiedzi (dziś większość dnia spędziłam poza domem, co zresztą widać w częstotliwości z jaką odpisuję na Twoje posty) - nie może to jednak być sposób, w jaki unikniesz bana. Wybierz, proszę, jedno konto, na którym będziesz grał.

Musisz wybaczyć mi post pod postem, chciałam uniknąć sytuacji w której przeczytałbyś poprzednią wiadomość i przegapił EDIT.

ok rozumiem , zalozylem nowe konto i na tamtych moze juz zostac ban , pogodzilem sie z tym popelnilem blad nie przeczytalem regulaminu moja wina, zaczynam po prostu wszystko od nowa i gram tylko na tym jednym koncie tamte mozecie usunac czy niech tam ten ban zostanie nie zalezy mi juz na tamtych kontach gram tylko na jednym , tylko ze i to mam zablokowane nie rozumiem dlaczego , przeciez nie dokonywalem zadnych zakupow na aukcji z tamtych kont przeciez sa zbanowane wiec to nie mozliwe , i jeszcze jakiegos esa za 23 zł brutto ? WTF ? a konto zalozylem nowe dlatego ze nie moglem sie doczekac na odpowiedz i stwierdzilem ze i tak mi go nie odblokujesz bo ban mial byc do 2038 roku , a nie zalezy mi na tych kontach bo nie jestem jakims maniakiem gram dla zabicia czasu wiec chcialbym zebys mi odblokowala to co ostatnio zalozylem czyli BlubsonMan bo na nim nie popelnilem zadnego ,,wykroczenia" .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności