Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Skrócenie bana

KamilloX

Rekomendowane odpowiedzi

O głupi komiks? Na końcu było napisane : nie ma to celu urażenia was, no ale widać ze to jest złe. Myśle ze ban mógłby trwać tylko 24 godz.

Chce o usunięcie konta KamilPG, z racji ze jak dla mnie nie było to tak obraźliwe żeby ban trwał 48 godz.

Husk oddałbym ci ogurka ale no.. Ban jest i tyle... Gadaj o tym z lady.

A wiec dzięki za fajna grę ale na tym kończę przygodę w pokegrze. Miło było ale się skończyło . Do nie do zobaczenia :)

Widzisz... ośmieszenie na forum publicznym (ze względu na moją nieobecność przez większą część dnia, komiks wisiał tu przez niemal 10 godzin) to dość spory kaliber w kwestii "obrazy". Czy obraza musi brzmieć "X to coś tam i coś tam" czy "X jest taki owaki"? Nie. Nie każdy ma dystans do siebie jak stąd do Wietnamu, wiele osób dużo rzeczy bierze do siebie i całkiem serio, trzeba to zawsze wziąć pod uwagę.

Tak - napisałeś, że post nie miał na celu obrażenia kogoś. Analogia: czy Twoim zdaniem wulgaryzmy wypowiedziane po magicznym "za przeproszeniem" przestają być wulgaryzmami? Moim nie. Dlatego nie trafia do mnie argument "Nie rozumiem czemu to, że napisałem "poszedł popłakać w kątku" uznał za ośmieszenie go. Przecież napisałem, że nie ma go to obrażać!" absolutnie do mnie nie trafia.

Przykro mi, że jest to dla Ciebie powód do zakończenia przygody z tą właśnie grą.

Przykro mi również, że w związku z tym zajściem zamierzasz też złamać słowo dane innemu graczowi - osobiście mimo wszystko dążyłabym do spełnienia obietnicy. Zwłaszcza że zalogowanie się ten jeden raz za 2 dni to niewielka cena.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności