Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ŻAŁOŚNI mistrzowie gry oraz administrator. :P

KamilloX

Rekomendowane odpowiedzi

Administratorze i mistrzowie gier, chciałbym wam podziękować za durną grę. Jesteście żałośni. Nic dodać nic ująć. :)

Dzięki takim ludziom jak :

Pokecios, Husk, mae (nie wiem skąd się tu wzięłaś :D), tenzin, blancos, upsss no i prawie innych którzy odeszli z gry, dzięki im się trzymała ta cała gra. Dołączam się do huncwota. Dzięki za grę ;)

Szanowny Panie,

zamieszczony przez Pana komiks, oprócz łamania regulaminu gry, łamał również polskie prawo, a konkretniej artykuł 216 ustępy pierwszy i drugi kodeksu karnego.

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Nie zamierzamy tolerować takich zachowań, szczególnie gdy gracz nie ma świadomości przewinienia - ba, twierdzi, że nic nie zrobił. Konto jest przeznaczone do usunięcia na Pana własne życzenie.

Pragnę również przypomnieć, że wbrew pozorom internet nie jest anonimowym medium.

Hahaha, beka, bo dobrze Kamill napisał.

Myślałem, że się ludziom otworzą oczy, kiedy mi się zamkną. Ale jak widać, dalej ludzie grają w tą grę...

Ogólnie produkcja udana, bo nie powiem, że nie. Szkoda tylko, że admin to baran nastawiony na zarobek i w dupie ma ludzi, którzy naprawdę chcieli coś wnieść do gry (nie mówię tutaj o sobie) :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności