Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odbanowanie

cargio

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Mistrza Gry LadyJoan

Nick postaci: Cargio

Wyjaśnienia: Witam, zostałem zbanowany przez Mistrza gry za

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach).

a więc odnosząc się do poszeczególnych zarzutów:

-wiele kont- tak mam wiele kont ale nie gram na nich gdyż zostały stworzone tylko do zaliczenia misij czego nie wiedziałem ze nie można robić, gram tu od paru dni dopiero i nie zapoznałem się dokładnie z działaniem gry, żadne przedmioty z tych małych kont tam do 5lv nie były przesyłane czy coś bo po co jak tam nic praktycznie nie było i nie bylo moim celem takie działanie tylko zaliczenie tej misji za polecenie 3 graczy którzy osiągną 5 poziom,

-druga sprawa- możliwe że jeszcze podeszły po to konto kolegi z którym jestem na mieszkaniu, Jesteśmy studentami i mamy po prostu jedno ip bo żaden z nas nie będzie oddzielnego neta kupował......

-co do transakcji to tylko mu "porzyczyłem" parę pokeboli i kasy bo musiał złapać tam coś a akurat był bonus do łapania ;/ ;/

żadne z nas nie było świadome dokonanego czynu iż takie rzeczy są zabronione, więc z uprzejmą prośbą proszę o odbanowanie naszych głownych kont a te pozostałe do usunięcia z góry dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby :)

Pozdrawiam Patryk.

Ech.. Łagodna ta nasza Lady ;)

Studenci, tak? Czyli czytać potrafią, przydałoby się także zrozumienie czytanego tekstu ;) Drugi raz takie tłumaczenia mogą nie przejść..

Dobra rada na przyszłość - taka życiowa, od serca - zanim złożycie gdzieś swój podpis lub klikniecie przycisk "akceptuj" (tudzież podobny, jak załóż konto/stwórz postać czy zwykłe "dalej"), upewnijcie się, pod czym się tak naprawdę podpisujecie i na co się zgadzacie. Późniejsze ewentualne konsekwencje mogą już nie być tak "miłe i przyjemne" jak ban na PG czy też tak proste do rozwiązania, jak ładne oczka do naszej Lady o Złotym Sercu ;)

..A, taki mały offtop ;) Jak instalujecie gry, też dokładnie czytajcie, bo właśnie przez zaniechanie takich czynności rozpowszechniają się wirusy, przez które Wasze wrażliwe dane mogą wyciec do sieci lub zostać permanentnie uszkodzone/usunięte..