Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

safari z klepsydrą


Dastard

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję usunąć działanie klepsydry na safari. Ma to na celu zapobieganie czyszczenia całego safari w dwie minuty. Jak wiadomo safari duże nie jest, a są momenty kiedy kilku graczy dosłownie sieje opustoszenie w ekspresowym tempie. Są dwa wyjścia - albo powiększyć spoty (lub ilość pokemonów na kratkach), albo usunąć działanie klepsydry na safari.

Wiem, że zaraz będzie masa głosów na nie, ale nie jest to zbytnio okej, żeby reszta błąkała się bez celu przez 8 minut tylko dlatego, że nie mają klepsydry.

Odnośnik do komentarza

Angell, oczywiście, że jest do expienia. Szkoda tylko, że dla dwóch osób, a nie dla wszystkich :)
O ile wiem, tam się łapie pokemony, tak jak napisał Devu.

A jak na razie często jest tak, że zamiast łapać to oglądamy puste pola.

 

bartek300, gratuluję elokwentnej wypowiedzi. Musisz być bardzo dobry z języka polskiego. Bardzo Ci zazdroszczę tych fantastycznych ocen w szkole.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie trafiłam na taką sytuację na Safari, aczkolwiek byłam tam tylko dwa razy. :P Wydaje mi się, że klepsydra stwarza taki sam problem na każdej innej mapie, więc należałoby ją całkowicie usunąć z gry albo pogodzić się z jej działaniem. Mimo wszystko to przedmiot mający dawać przewagę.

Odnośnik do komentarza

Tak Tallana, ten przedmiot daje ogromną przewagę, jednak inne mapy np. Park Johro, Wyspy Wirów, Rozdroża Hoen są na tyle dużymi mapami, że gdy nawet pare osób używa klepsydry osoby bez niej mogą cos zrobić. Na safari wygląda to tak: osoba z klepsydrą wchodzi komuś na kratkę i ta osoba klika na póki z tej kratki po czym nic się nie dzieje-odświeża stronę, a tam napis"aktualnie nie ma stworzeń" i tak na każdej innej kratce.

Odnośnik do komentarza

Już nie wspominając o tym, że na safari pędzi ogrom ludzi, bo jest TYLKO I WYŁĄCZNIE w jeden dzień w tygodniu. A na każdej innej mapie resp jest większy + nie siedzą wszyscy na jednej mapie

 

 

I co najlepsze... osoby, które w ankiecie są na nie, nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia, bądź nawet nie próbują cokolwiek napisać. :D

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam safari miało służyć do expienia i do łapania poków.No chyba że się mylę w co wątpię bo Administrator wyraźnie napisał w poście dotyczącym safari że występować tam będą poki których nigdzie indziej nie ma.Napisał również że na safari exp z poków będzie większy.Skoro teraz komuś nie pasuje że inni używają klepki to może od razu usuńmy wszystko (klepki,proszki,jagody i pdx2).

Odnośnik do komentarza

Aaa myślałem, że wypisujemy randomowe rzeczy nie sprawiające problemu.

Do czego by nie służyło tak jak było wyżej: otwarte raz w tygodniu, mało respów, dużo chętnych... A osoby z klepsydrami które po jej odpaleniu w głowie mają tylko"atak, f5, atak, f5.." psują zabawę całej reszcie bo występuje sytuacja jaka była opisywana wyżej.

Zaraz będzie komentarz "też możesz sobie włączyć" jasne i wtedy każdy by dostrzegł problem. Max 2-3 osoby z klepsydrą i cała reszta więcej czeka niż bije.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czemu wam ciągle coś przeszkadza ? Czytam forum,czytam czata i stwierdzam że co by Administrator i MG nie zrobili to i tak po jakimś czasie jest źle.Ktoś wrzuci pomysł,jesteście za potem Admin wprowadza to do gry,a co potem?Po pewnym czasie ten pomysł już nie jest taki dobry,bo można korzystać z klepki,bo mało respów,otwarte raz w tygodniu,za dużo chętnych.Ja rozumiem że wszystkich się zadowolić nie da,ale ludzie na brodę Merlina zastanówcie się czasem jakie pomysły dajecie,ponieważ niektórymi możecie zepsuć grę.

Odnośnik do komentarza

Hibi w interesujący sposób interpretujesz moje wypowiedzi. Tak! O to mi chodziło, problemem jest mała ilość respów, za dużo chętnych i tydzień czekania na następne-dokładnie o to chodzi w tym temacie! Safari musi być codziennie i dla każdego osobna mapa! To nie jest problem z mapą/pomysłem czy co tam sobie wymyślisz tylko jak zawsze zawodzi czynnik ludzki-osoby które nie potrafią grać w sposób inny niż "single player", pozbywanie się graczy jest bezsensu więc najlogiczniejszym pomysłem jest zabraniem im oręża którym się posługują. Tak zepsujemy grę każdej osobie która pragnie w sobotę wydać 15k* i chce coś pobić*".

Uprzedzając fakty - Wróżbita Upsss na tropie.
* - Nie, złoto które trzeba dać nie jest problemem.
** - Nie, klikanie przycisku atak nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza

To nie jest problem z mapą/pomysłem czy co tam sobie wymyślisz tylko jak zawsze zawodzi czynnik ludzki-osoby które nie potrafią grać w sposób inny niż "single player", pozbywanie się graczy jest bezsensu więc najlogiczniejszym pomysłem jest zabraniem im oręża którym się posługują. 

 

 

Hmmm ja sobie wymyślam hihi :) naprawdę bardzo mnie rozbawiasz,aż z przyjemnością cię czytam :D

Ta gra między innymi polega na expieniu pokemona więc jeśli masz problem że ktoś gra w sposób "single player" to może hmmm tak już wiem ty im poexp poka będzie gra w drużynie.:D Albo lepiej zabierzmy im oręż :) wycofajmy go (jeee :D ) przestańmy kupować klepki,tylko dlatego że ktoś ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Wróżbita Upsss-hihihi 

 

Ups spaliłeś nie chodzi tu o " też kup" :) Tak doskonale o tym wiem,sama odpalam klepe i jadę jak leci z pokami.Ale jedynym sensownym wyjściem jakie tu widzę jest zwiększenie ilości pokemonów na kratkę.Ale nie mnie tu decydować.

 

Maeve jak cie proszę nie udzielaj się w temacie o safari bo w życiu cie tam nie było.To tak jak byś mówiła komuś jak gotować wodę,a wszyscy wiemy że nawet to ci nie wychodzi.:P

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności