Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prima Aprilis w PG


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Gdzieś na wybrzeżu stałem gdzieś na molo zobaczyłem Croconawa Więc szybciutko uciekałem bo już zęby naostrzone prawię odgryzł mego palca Jestem w labiryncie Johto i gdzieś w krzakach się ukryłem Ale źle postąpiłem Bo Grandbulla zobaczyłem !!! :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Nick w grze

 

   Feniri                                           

 

                                 Pozdrawiam serdecznie :)

 

  Miłej Gry Życzę

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy! :)

 

Dziękuję każdemu za pracę konkursową - każda była wyjątkowa, niektóre jednak nie spełniały założeń konkursu. Kilka wpisów zostało niestety zdyskwalifikowanych, część z racji braku załącznika, inne - powtórkowe prace, kilka niestety naruszało regulamin PG lub było chamsko ściągnięte z sieci i opublikowanych jako własne.

 

A teraz wyniki konkursu:

 

1. Kategoria "Wiersze"

 

I miejsce: PiotrekB

II miejsce: Bael, abangel

III miejsce: Quaresma

 

2. Kategoria "Opowiadania"

 

I miejsce: szumi

II miejsce: Lapis

III miejsce: gacz Rajkol

 

3. Kategoria "Komiks"

 

I miejsce: GoldLithium

II miejsce: Risu

III miejsce: Olkapl

 

4. Kategoria "SS"

 

Niestety - brak chętnych w tej kategorii - a szkoda.

 

 

WYRÓŻNIENIA:

 

kandrang, Domiś, Wakaba, Alehandro - za wyjątkowe prace, pomijając podium

 

Lapis - Twoja praca rozbawiła mnie już na samym początku, jak pisałaś na czacie ;) Dlatego mimo zajęcia miejsca w konkursie, mały upominek ode mnie powędruje w najbliższym czasie do Ciebie :)

 

BrockZoroark, Eevee, bonnie - nawet, jeśli Wasze prace dalekie były od podium, doceniam pracę, jaką włożyliście :)

 

Wszystkie wyróżnienia zostaną nagrodzone rzeczami z mojego ekwipunku, z kolei nagrody za konkurs - wybierze Administrator :) Nagrody-niespodzianki za udział w konkursie powinny pojawić się w ekwipunkach Uczestników już niebawem :)

 

Wszystkim biorącym udział dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do brania udziału w innych konkursach :) Zwycięzcom - gratulujemy! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności