Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ban

owocek

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: osobe zarzadzajaca tym piedolnikiem na kolkach xd

Nick postaci: reshinn

Wyjaśnienia: nie wiem co mam tu wyjasniac... dostalem najpierw uciszony na 24h ( kij wie za co i po co xd )a potem gdy zalogowal sie moj kolega z mojego pc towel dostalem bana za multi konto na 30 lat ^^ zwiazku z ta zaistniala sytuacja niczym z kiepskiej komedi chcialbym a raczej domagam sie odblokowania mojego konta.

P.S pozdrawiam Admina

jeszcze na domiar zlego przed wczoraj bodajze wykupilem arcany za 20 zl... a dzis mi banuja konto.. patrze a tu bardzo interesujacy komunikat ze jesli chcialbym odblokowac bana (nazwe go tak) wyslij "sms o tresci bla bla bla... koszt esemesa 26 zl " to przeciez zagotowalem sie od srodka xd

Zbanowany przez: osobe zarzadzajaca tym piedolnikiem na kolkach xd

Nick postaci: reshinn

Wyjaśnienia: nie wiem co mam tu wyjasniac... dostalem najpierw uciszony na 24h ( kij wie za co i po co xd )a potem gdy zalogowal sie moj kolega z mojego pc towel dostalem bana za multi konto na 30 lat ^^ zwiazku z ta zaistniala sytuacja niczym z kiepskiej komedi chcialbym a raczej domagam sie odblokowania mojego konta.

P.S pozdrawiam Admina

Blokada nie zostanie zdjęta - chamstwo i bzdury w wyjaśnieniach. Na Twoim IP były 3 konta logujące się WYŁĄCZNIE z Twojego komputera. Twój "kolega" również sypia w Twoim łóżku? ;)

Człowieku to. jak grasz. z kol czy z kims to sie pisze a skoro miales bana na czat (pamietam ze 999999 godzin XD) to co? Nie zyje sie TYLKO czatem . Ta gra jest o pokach nie o gadaniu! A o twoim banie: Albo wyslij Esemesa albo cóż oczekuj na dobrą odp od Adminka chociaz watpie czy Zostaniesz Odbanowany

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności