Zobacz kto przyznał reputację

1. Joanna

Joanna

2. Azdam

Azdam

3. Prutek

Prutek

4. Risu

Risu

5. bisha

bisha

6. Airisu

Airisu

7. Parlaxi

Parlaxi

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.

• Danonku, nie da się mieć wszystkiego, sądzę, że cokolwiek byśmy nie wymyślili, to konieczne będą jakieś kompromisy. Może jednak dałoby się to rozwiązać tak, by twórca mógł ustawić tę minimalną nie na przydomek hodowlany a na stworzoną rasę. Choć szczerze mówiąc, jakby to miało być dla całej rasy to niewiele by się to różniło od tych wymuszanych przez grę progów. Sama nie wiem, ale wstępnie byłabym za taką wersją pomysłu. Generalnie to jestem po prostu ciekawa rozwiązań, jakie się pojawią w nowej wersji, bo z pewnością będzie przynajmniej kilka nowych, z którymi trzeba się będzie oswoić i nauczyć się wg nich fukncjonować. A na razie to i tak wszystko jest w sferze gdybania
    • Podoba mi się pomysł Szefa, bo chyba gdzieś nawet się przewinął (dawno dawno) wątek cen minimalnych narzuconych przez hodowlę. Tylko wtedy pojawia się jeden mankament, przynajmniej dla mnie. Owszem, psy z hodowli, z hodowlanym przydomkiem, musiałyby chodzić po tej ustalonej cenie. Ale co, gdy ktoś sam założy hodowlę tejże rasy? Albo po prostu do powszechnie dostępnej dorwie rzadką maść i będzie krzyżował ją u siebie w hodowli? Wtedy już tamta hodowla ustalałaby cenę minimalną. Czy ja to dobrze rozumiem? .__.  
    • Jest różnica między zastrzykiem a kastracją. To pierwsze nie występuje w rzeczywistości, to drugie zaś tak. Oczywistym dla mnie jest, że coś, co nie występuje normalnie, ale jest dodatkiem w grze, powinno być o wiele bardziej cenne niż coś, co jest dość powszechne nawet w życiu codziennym. Podtrzymuję swoje zdanie z pierwszego postu. 
    • Szefie, w sumie ta możliwość, o której wspominasz to też jest jakieś rozwiązanie. Rozumiem jednak, że doczekamy się go już w nowej wersji. W sumie te progi to też raczej się nie spodziewałam, że gdyby pomysł został zaakceptowany, to pojawiłby się jeszcze na starej. Jak wspominałam na czacie niewiele wiem o technicznych możliwościach wprowadzania różnych pomysłów, dlatego absolutnie nie będę się upierać przy forsowaniu skoro są na rzeczy i będą wzięte pod uwagę lepsze rozwiązania. Bang już Ci wyjaśniam... Chodzi o to, żeby głownym rynkiem na którym zarabiamy w grze i wydajemy wirtualną walutę była giełda. Żeby gracz poszukujący psa z dobrym charakterem, interesującą go maścią, rozkładem cech jaki jest mu potrzebny, szukał takiego psa na giełdzie i tam go od kogoś nabył, a nie polował na okazję w schronisku. Schronisko z tego co pamiętam pierwotnie powstało w grze po to, żeby można się było szybko i bezproblemowo pozbyć niechcianych psów i o ile dobrze pamiętam, pierwotnie ani nie dostawało się za oddanie psa żadnych giftów, ani nie można było stamtąd psów adoptować. Obecnie są zdania związane z adopcją psa, dlatego raczej nie widzę tego, żeby całkiem obciąć adopcję, bo wymagałoby to przebudowy systemu zadań, a podejrzewam, że na tę chwilę jest mnóstwo innych pilniejszych rzeczy do zrobienia w grze. Natomiast nie podoba mi się gratyfikowanie gracza kasą za oddawanie psa. I mówię to z całą odpowiedzialnością. Sama oddaję sporo psów i zapewne sama wiele bym na tym straciła. Nie mniej uważam płacenie graczowi za to że pozbywa się śmieci za nieuzasadnioną gratyfikację. To trochę tak jakby śmieciarze płacili nam za to, że wywożą śmieci z osiedli. No, ale podsumowując, to jeślby faktycznie miałaby w przyszłości wejść możliwość ustawienia ceny minimalnej przez hodowlę, to faktycznie progi odgórnie narzucone nie miały by sensu. 
  • Popularni autorzy