Zobacz kto przyznał reputację

1. Kamina

Kamina

2. Krzyżak

Krzyżak

3. Kama

Kama

4. Joanna

Joanna

5. Ulquiorra

Ulquiorra

6. Parlaxi

Parlaxi

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.

• Hmm, dobra, rzucę też coś od siebie, bo zabawa w wierszyki jest fajna.   Gdy Adminu wieczorem siedzi znudzony, Drapiąc leniwie mopsa za uchem, A ten kundel lubi odwracać się do góry brzuchem, Gdy obserwuje kod gry, zniechęcony.   Sokiem z dyni każdego zasłużonego bana popijając, Administrator nowy kod przeoczył, który do gry się wkradając, Zmienił nagle klikawki otoczenie, Cóż to było za zdziwienie!   Fioletowy kolor wszędzie, tak już dawno zapomniany, Wdarł się do gry szybko, nagle - niespodzianka bardzo udana. Nie był jednak niemile widziany, Wszak przyjemniejszy od perma-bana.   Ogon jaszczurki, skrzydła nietoperza można wrzucić do talerza. Karmić tym piksele, których w grze jest już tak wiele. Schronisko je jednak namiętnie z gry eliminuje, Gdy adminu ochoczo za hodowlę zbugowanych psów banuje.   Podobnie jak u krzaka, to tylko poezja, moderacjo nie bij mnie, miało być zabawnie kk :c #Gepard z dołgi gejm.     
    • Guest Dogimama
      No... spróbuję z poezją... Gdzieś w oddali, Duzi i mali Idą z cukierkami Bo dziś Halloween. Lecz po chwili Zza bloku duch się wyłonił I wszyscy się spłoszyli. Ale wtedy nagle Skądś na środku drogi Pies się pojawił I na ducha skoczył. Wtedy i pies nagle zniknął. Ne wyszło.  
    • Blokada nie zostanie zdjęta ani skrócona.
    • Ban na dogi za pomoc siostrze i koleżance. Dlaczego wątpisz w to że moja siostra ma kąto. Niedawno kąto szkolna6 było odblokowane. Jest to kąto mojej koleżanki. To jest zwyczajnie nie fer. Sugerujesz mi że ja kłamię. Ja ci pisze prawde. Co do wymiany z psami to najzwyczajniej koleżanka kupywała ode mnie psy i nic w tym dziwnego. Siostrze też się niekture podobały. Wchodzenie na konta od razu po sobie - pomagałam im z rangą. Wcześniej nie wiedziałam że tak nie można bo (tak jak z resztą dużo osób) nie czytałam regulaminu. Prosze o drugą szansę - o usunięcie lub skrucenie bana na miesiąc.
    • Guest Shijukara
      Golden retriever w hiszpańskim stylu xd. Ale chyba przesadziłam xd DG: Shijukara   
  • Popularni autorzy