Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Sortowanie


Arvea

Sortowanie  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w grze powinno pojawić się sortowanie (np. w konkursach)

    • Tak
      11
    • Nie
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie, proponuję wprowadzenie do gry sortowania. Na początek - w konkursach. Nie należę do osób zbytnio cierpliwych, więc kiedy po kilku tygodniach czy wręcz miesiącach grania i wystawiania psów na konkursy, wiecznie muszę porównywać ręcznie, gdzie mi się opłaca wystawić psa, a co nie, to zaczyna mnie to, ładnie mówiąc, irytować. Chcę np. wystawić psa na konkurs, ale cierpię na niedobór kasy - więc szukam takiego za 6-10 dgl. Zależy mi na wygraniu kupy szmalu - to szukam takiego, który jest najbardziej opłacalny. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia - to szukam sobie tego z odpowiednią ilością "gwiazdek" - itd. Wg mnie, na początek można by było skupić się na trzech rubrykach: trudność toru, wpisowe i opłacalność (chociaż ilość wolnych miejsc też nie jest bez znaczenia! Przynajmniej dla mnie - gdy chciałam podnieść nieco statystyki Kiche, zapisywałam ją na konkursy, a tu po kilku dniach dalej nic... Patrzę na listę konkursów - a tam nie mam już żywcem do czego zapisać, bo sama jedna Kiche wsiała w 15 konkursach jednej kategorii... Lista oczekujących na rozstrzygnięcie konkursów ciągnęła się jak spaghetti...)

Sortowanie nie powinno być aż tak trudne do wykonania, jednak zajmie nieco czasu.

Plusy: Szybkie i znacznie prostsze zapisywanie psów w konkretnych konkursach
Minusy: Czas potrzebny na realizację pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Może dla Was, którzy macie po 200 tys. dgl i więcej wydanie 100dgl czy 6 dgl nie ma znaczenia, ale dla tych z nas, którzy ledwo ciągną, żeby kupić jakieś karmy dla psa czy psismaki, że już o braku kasy na legowisko czy smycz nie wspomnę, 100dgl a 10 dgl to jednak ogromna różnica. Dla porównania wysyłam screena, żebyście zrozumieli, o czym mówię. Użyłam dwóch różnych typów zakreślenia i dwóch różnych kolorów - żebyście nie mieli wątpliwości. Dla biednych graczy, jak ja, wystawienie na konkurs psa, żeby zaliczyć wymogi rozwoju, przy jednoczesnym szkoleniu takiego kundla ze schroniska, żeby kiedyś on czy jego dzieci były coś warte lub w końcu osiągnęły tą jedną czy w końcu pięć wygranych w konkursie jest trudne. Może tego nie pamiętacie, może nie mieliście takich problemów - nie wiem, nie wnikam. Uważam jednak, że możliwość posortowania sobie tych rubryk tak, jak aukcji na allegro jest przydatne i pomocne. Dzięki czemuś takiemu można wybrać konkurs, do którego chcemy zapisać psa na odpowiadających nam w danym momencie warunkach znacznie szybciej.

Nie rozumiem, co w tym jest takiego trudnego do pojęcia...

Untitled-1.jpg

Odnośnik do komentarza

NIE.
Każdy z nas kiedyś zaczynał i to bez narzekania. Nie uważam by wypominanie komukolwiek ile ma dgl było tu argumentem, bo nie wszyscy mają te 200.000 na koncie a jakoś psy na konkursy zapisują. Nikt nikomu nie broni zarabiać i oszczędzać. :P

Może jeszcze mamy zacząć wydawać kasę na byle co, bo biedniejsi zazdroszczą. :D

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jakakolwiek dyskusja z Wami nie ma sensu. Czy ja żądam na start miliardów dgl i bonów za free? NIE. Czy chcę, żeby gra była prosta i każdy nowy gracz miał to, co ma topka? NIE! Zwyczajnie chciałam zaproponować drobne usprawnienie. To takie trudne do pojęcia? Idąc Waszym tokiem rozumowania, gdyby każdy w historii świata tak właśnie robił, zamiast teraz zajmować się pikselami siedziałybyście przy świeczkach, bo lampy naftowe były zbyt wielkim ułatwieniem - "a skoro ja miałam ciężko, to inni broń Boże nie powinni  mieć łatwiej!"

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kikyo napisał:

Sorry, ale muszę to dodać: 

Nie lubie takiego podejścia nowych graczy - jestem biedny i należy mi sie łatwiejszy start. Wybacz, ale każdy przez to samo przechodził i jakoś sie dorobił czegoś w grze, więc proszę z łaski swojej nie jęczeć jaka ta gra jest niesprawiedliwa, tylko zacząć grać z głowa. Serio, wystarczy pomysleć i znaleźć sposób i można wszystkiego sie dorobić. 

Uwierz, że Ci co zaczynali grę zaraz po otwarciu gry mieli jeszcze gorzej niż teraz nowi. Kieszonkowe było niższe od obecnego. Nie bylo tylu konkursów. Psy w ogóle sie nie sprzedawały bo nie było komu kupować, bo nikt nie miał tyle kasy, więc proszę przestać narzekać że nowi gracze są tacy biedni. 

No dokładnie. Każdy bide klepał :) A to, że się czegoś dorobił to indywidualna sprawa każdego gracza.

Odnośnik do komentarza

Jak się podejmuje dyskusję, to trzeba sie liczyć, że nasze argumenty nie przekonają wszystkich a nie fochać się bo, ja chciałam a inni nie. To bardzo dziecinne podejście. Zaproponowałaś i ok, a pozostali wypowiedzieli się na temat propozycji. I nikt Ci nie powiedział że dyskusja z Tobą jest zbędna. Troszkę szacunku dla innych by się przydało.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Joanna22 napisał:

Poza tym te najdroższe zawsze i tak są na samej górze

Otóż nie. Nawet na moim wcześniejszym screenie widać to. I dlatego proponuję sortowanie.

Sprawdzałam grę od początku, nie wydaję na bzdury, oszczędzam i często moje psy jedzą resztki z podłogi i śpią na starych szmatach. I to nie jest takie trudne siedzieć kilkanaście sekund czy kilka minut, żeby znaleźć konkurs - dlaczego jednak nie można by było skrócić tego czasu do kilku sekund? A, tak - zbyt duże ułatwienie.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co chcesz skracać? Wystarczy przejść na stronę z konkursami i wybrać ten z mniejsza liczą wpisowego. Trudne i czasochłonne, nie? Gram od paru lat i nigdy jakoś nie miałam z tym problemu, podobnie z resztą reszta graczy. Tylko Tobie jednej coś nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kamina napisał:

I nikt Ci nie powiedział że dyskusja z Tobą jest zbędna. Troszkę szacunku dla innych by się przydało.

to, że na forum pięknie się wysławiacie nie znaczy, że tak samo miłe jesteście w grze na czacie. Tam to już Was szacunek nie obowiązuje? Dobrze wiedzieć, zastosuję się do przykładu dłużej grających osób.

3 minuty temu, Joanna22 napisał:

Ta może jeszcze żeby pies sam sobie konki wybierał? :D

Bądźmy poważni - sami sobie wybierać mamy, nie pies.

2 minuty temu, Kama napisał:

Wystarczy przejść na stronę z konkursami i wybrać ten z mniejsza liczą wpisowego. Trudne i czasochłonne, nie?

Jakbyś nie wiedziała, tak robię - i nie tylko sprawdzam, który tańszy, ale także który ma trudniejszy/łatwiejszy tor dla danej ceny wpisowego. Bo dla mnie ważnych jest kilka elementów, nie tylko cena. Gdyby nie to, nie doszłabym po dłuższym czasie do tego, że można by było to usprawnić.

Odnośnik do komentarza

Jak się robi ankietę to wypadałoby się liczyć z tym, że propozycja nie przypadnie graczom do gustu, a nie od razu:

17 minut temu, Arvea napisał:

Widzę, że jakakolwiek dyskusja z Wami nie ma sensu. 

Jak to jest? Daję ankietę i albo wszystkim się podoba, albo wszyscy be, bo chcą źle dla biednego nowego gracza?
Jak już pisałam wcześniej - każdy kiedyś zaczynał, każdy powoli się czegoś dorabia, a jakoś na konkursy każdy zapisuje. Jak nie stać to czekam.

Ale widzę, że tu z kimś innym nie ma sensu dyskutować.

Odnośnik do komentarza

Eh jak grochem o ścianę. Pozwól, że nie skomentuję tego dalej bo najzwyczajniej nie chce sobie psuć humoru. ;P

Powtórzę raz jeszcze: Każdy z nas zaczynał od zera, nikomu na starcie nie było łatwo. Idąc twoim tokiem myślenia trzeba by było robić ułatwienia dla każdego gracza, bo przecież jest nowy i nie ma dgl. Ah jacy biedni są Ci nowi gracze, a jacy źli Ci, którzy próbują im w jakiś sposób coś objaśnić. 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności