Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Sortowanie


Arvea

Sortowanie  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w grze powinno pojawić się sortowanie (np. w konkursach)

    • Tak
      11
    • Nie
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Może to i nie moja gra, widzę jednak, że trzeba się wtrącić, bo dyskusja zaczyna się zmieniać w otwartą walkę na noże..

Ktoś jest za pomysłem, ktoś nie - rozumiem, że każdy ma swoje powody do takiego a nie innego zdania. Bardzo bym nie chciała dawać upomnień, dlatego tylko proszę o spokój (dla każdej ze stron ;) )

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Arvea napisał:

Waśnie widzę - wolicie siedzieć w Ciemnogrodzie i zrobić wszystko, żeby inni mieli tak samo do dupy, jak Wy mieliście. Szkoda.

Nie rób ze mnie "Potwora z bagien" :)

Jestem bardzo pomocnym i wyrozumiałym graczem dla ludzi z "Ciemnogrodu" :D

Zakończmy ta dyskusję tak jak radzi Parlaxi, bo się może nieprzyjemnie zrobić

Odnośnik do komentarza

Nikt tu nie walczy na noże. Każdy powiedział to, co uważa za słuszne. Nikt nikogo nie obraża. No może za wyjątkiem jednej osoby. 

I tak- Wolę siedzieć w Ciemnogrodzie niż mieć wszystko podane na złotej tacy. 

Z mojej strony to tyle. Widzę, że z pewną osobą się raczej nie da dogadać...

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Follow napisał:

Nie uważasz, że ustawienie takiego filtra za każdym razem to strata czasu i parę klików więcej? :P przecież od razu widać który konk jest tańszy.

Jeden klik, później trzeba by było i tak szukać. W tym sęk, że o ile widać cenę wpisowego, itd, to gdy chce się wybrać spomiędzy kilku konkursów za te 6-10dgl, to kilka z nich jest opłacalnych (np. pod względem ilości gwiazdek), część nie - więc i tak trzeba szukać, bo czasem to, co na pierwszy rzut oka jest tańsze, wcale nie musi być opłacalne. Dlatego wydaje mi się, że to jedno kliknięcie i przesortowanie względem np. ilości gwiazdek skróciłoby szukanie tego, czego w danym momencie potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arvea napisał:

Jeden klik, później trzeba by było i tak szukać. 

Z całym szacunkiem, ale jaki w takim razie sens miałaby ta cala zmiana? (pytanie retoryczne, żeby nie było) Złapałaś się we własne sidła. A propozycja nie jest na tyle sensowna ani potrzebna, żeby np. ja chciała ją poprzeć. Ogarnij się dziewczyno, to ankieta i są w niej opcje DO WYBORU. I każdy wybiera jak uważa, Ty także. Ale nikt z nas nie porównuje Cię z powodu Twojego zdania czy wyboru do Ciemnogrodu ani nie używa względem Ciebie niekulturalnych słów, których Ty użyłaś względem swoich adwersarzy.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że niepotrzebnie został użyty argument ilości doglarów.  Od tego to już niewiele trzeba było, by doszło tej dyskusji.
Propozycją było sortowanie konkursów, by ułatwić wyszukiwanie tego, na którym zależy osobie zapisującej psa. I na tym propozycja powinna się zakończyć.

Tymczasem zaczęła się dyskusja o tym, komu jest lepiej i czego nie powinien chcieć biedny :rolleyes: A co to ma do ankiety?
Arvea, Twoja propozycja jest ciekawa i pewnie miałaby szansę na "przejście", ale jak słusznie zauważyła Glossy na czacie - mamy dużo propozycji zmian, bo nazbierało się ich przez lata, a sortowanie konkursów, jak widać po tej dyskusji, nie jest zmianą bardzo potrzebną. Wprawdzie nie głosują tu wszyscy z DG (wtedy może uzbierało by się trochę głosów na tak), ale na to nic nie poradzisz - jest nas tu około 25 i tylko od nich można liczyć na głosy. 
Każdy ma tu prawo wypowiedzieć się i część to zrobiła, a że akurat są oni na "nie"...z tym też trzeba się liczyć.
Na dzień dzisiejszy jestem na  "nie".

Odnośnik do komentarza

Masz rację, Nickname, poniosło mnie.

Przepraszam wszystkich za swoją niewyparzoną gębę.

Wiem, że jest wiele potrzebnych zmian i niektóre z Waszych propozycji są jak najbardziej wskazane do zrobienia w pierwszej kolejności. Nie znaczy to jednak, że "zmiana kosmetyczna", jaką jest sortowanie nie mogłaby też kiedyś wejść do gry.

11 minut temu, Follow napisał:

Co mają gwiazdki do opłacalności?

Nic. Niektórzy wolą trudniejsze tory, inni bardziej opłacalne przy wygranej. Podałam przykład sortowania.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności