Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowy wygląd profilu gracza


Roksolana

Zmiana wyglądu informacji na profilu gracza  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak wyżej :)

    • Tak
      10
    • Nie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

No to tak :) ostatnio wiele się dzieje i za dużo chyba nieporozumień się zrobiło między "początkującymi", a "doświadczonymi" graczami.

Moja propozycja polega na tym, aby informację na profilu gracza uległy drobnej korekcie. Otóż niepotrzebna jest informacja o stażu i ilości dgl. W zamian powinna być widoczna ranga gracza, no bo różnie to w grze bywa, czasem gracz z tysięcznym stażem ma najniższą rangę, a czasem jest wręcz odwrotnie.

Nie wiem czy to dobry czy głupi pomysł, ale zaraz Wy mi o tym powiecie XD  Osobiście uważam, że taka zmiana w nowej wersji gry by wniosła wiele dobrego.

Głosujcie :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mnie się coś nie wyświetla, czy ankiety po prostu nie ma, ale odnosząc się do propozycji z pierwszego posta to ja bym nie dawała tej rangi "zamiast" a obok tych pozostałych informacji. Ew. zrezygnowałabym z wyświetlania stażu, bo to akurat w niczym nie jest miarodajne, ale stan majątkowy gracza powinien zostać i do tego aktualna ranga. 

Odnośnik do komentarza

W końcu w którejś ankiecie będę na nie, ha.

Jak dla mnie zmiana niepotrzebna. Rangę gracza spokojnie możesz sprawdzić w zakładce osiągnięcia - co prawda jest podana nazwą a nie numerkiem, ale wystarczy potem wejść na stronę z rangami i można sprawdzić która to. Staż bądź co bądź świadczy o doświadczeniu w grze, ja wiem, że są wyjątki, ale zaryzykuję stwierdzeniem że dla 90% graczy to dobry wskaźnik. Liczba doglarów przydaje mi się chociażby w szacowaniu jakie są szanse że moja konkurencja zgłosi rasę przede mną, albo ile tygodni trzeba będzie czekać żeby nowy gracz uzbierał na psa za 4tys. No i jakby te doglary wywalić, to ranking najbogatszych trochę nie miałby sensu.

Odnośnik do komentarza

Według mnie powinno zostać tak jak jest. Nie uważam by widoczny staż czy ilość doglarów na koncie były jakąś barierą między graczami, bo chyba nikt się ze swoim "bogactwem" nie obnosi i nie traktuje "biednych" z góry. Staż powinien pozostać widoczny dla reszty graczy.
Ranga jest wyświetlana w zakładce "Osiągnięcia" na stronie danego gracza, więc wyświetlanie jej dodatkowo jest niepotrzebne. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności