Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ban

Achalas

Rekomendowane odpowiedzi

ban na 140h za :przekazanie kupno wielu poków za 1g - administrator 

hmmm dobra na upartego ktoś z boku może tak to określić ale nie , lepiej wkleić banana 

otóż za każde 2 poki miałem blancosowi oddac ls ( w sumie 3 ) wiec w czym problem ? ze gotówka została u mnie bym te ls kupił gdyż jestem częściej w grze?

chyba ze kogoś zazdrość zżera to strzelił ss i poleciał ( a wpadliśmy bo nie wpisałem sb w profil długu jak ta osóbka :>  )

ale  perm dla blancosa ? 

tutaj to już chyba ładne argumenty poszły xd

ja swe 140h sobie przeczekam ale uważam ze jednak  perm to przesada...

a te 3,9kk na minusie to jakaś kara ? ktos wycenił te poki ? 

prosiłbym o wyjaśnienie 

pozdrawiam :>

Ty je wyceniłeś zakupując je za 4 mln, a następnie wymieniając część na kolekcję. Tyle złota zostało cofnięte.

Blancos sam przyznał się do niedozwolonych działań:

Cytat

Otoz nie wiem co odwalil Achas otoz pisal mi na gg czy pozycze mu poki pod kolekcje z racji tego ze nie mam czasu poki co na gre zgodzilem sie mial kupic je po normalnej cenie z czasem mial poki oddawac widze ze bana dostalem za to ze poki wystawil za 1g tak on wystawil gdyż mu zaufalem i podalem login i haslo mozesz slrawdzic to z logow dla formalnosci gry

Myślę, że 140 godzin w Twoim przypadku to jednak dość łagodny wyrok. :)

Cytat
Interakcja §T4 72 h*
Usunięcie wszystkich przedmiotów, stworzeń i złota z konta, blokada aukcji na 144 h.
Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach). Zasiadanie konta innego gracza w celu zdobywania statystyk etc. jest również karane.

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie przedmiotów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu.

Blokada nie zostanie skrócona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności