Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wyjaśnienie

Gość MlotekKlopotek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MlotekKlopotek

Admin za co dostałem Bana aż na 20 lat :D?!! Przy zalogowaniu było napisane, za użycie Bota. Możesz mi podać choć jednego, stworzonego do tej gry ? Poza tym co to dla mnie byłaby za przyjemność grać z Botem, żadna! Stworzyłeś grę, w której wymyśliłeś sobie przedmioty takie jak: proszek energii, klepsydrę, 2xPD na 24h więc sugerujesz, że nie dał bym sobie rady bić stworzeń przez cały ten czas, na jakiej podstawię hmm ? Po co wymyślasz takie rzeczy, żeby dawać graczom nadzieję, że może im się uda ? Drwisz sobie z nich w ten sposób czy co ? Po co są capche zabezpieczające przed Botem ? Tak o sobie je dałeś czy w konkretnym celu ? Nie widzę powodu dla którego dostałem Bana aż na tak długo. Nie spodziewałeś się, że znajdzie się taki "wytrwały" gracz czy co ? Po co więc wymyśliłeś przedmioty w tej grze ? Jeśli pomyślałeś sobie, że zamilknę na ten temat to się pomyliłeś! Nikt nie będzie mnie obrażać! Chce dowodu z Twojej strony na temat Banowania mnie.!

Jak już było wspomniane przy okazji innej blokady, administracja ma naprawdę wielką wiarę co do uczciwości graczy, jednak określone przypadki wykraczają poza wszelkie ramy.

Pokonałeś dokładnie 7 302 stworzeń (łącznie 162 337 w tygodniu) w sobotę od godziny 19. Pokonując kolejne stworzenia przerwa między uderzeniami była identyczna - jedna sekunda. Przez ponad 2 godziny nie poślizgnął Ci się palec na klawiaturze, ani nie zdecydowałeś się chwilę odpocząć. Jedyną przerwą było zawsze wpisanie captchy - z reguły 2 minuty przerwy.

Na ponad 150 tys. graczy, którzy kiedyś grali w PG jeszcze nie mieliśmy takiego fenomenu. Już nawet nie będę wspominać o tym, że spora część z pokonanych stworzeń w tym tygodniu była pokonywana bez zestawu - również z zawsze identycznym intervalem 5 sekund, w praktyce w PG musiałbyś grać ponad 70 godzin, by osiągnąć ten rezultat. Nie wątpię, że byłeś obok komputera, gdy stworzenia się pokonywały - ktoś musiał wpisywać kod, jednak Twoje ataki ze 100% pewnością nie były wykonywane ręcznie, toteż blokada nie zostanie zdjęta.

Gość MlotekKlopotek

Większość graczy ubija tak pokemony tylko nie są tak wytrzymali, nawet nie chce żebyś odblokowywał mi konta bo nawet nie chcę tutaj grać będziesz sobie kpił ze mnie nie potrafisz robić gry to jej nie rób nara