Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kilka propozycji dot. wyzwań tygodniowych.


Kaazet

Wyzwanie tygdniowe,  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem zmian?

    • Tak.
    • Nie.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

20, 30, 40, 50, 60, 85k -> nie wydaje się trochę za gęsto? :P

Ten Skarb Piratów mógłby zostać na 100, usunąć nagrodę za 50 i jakoś lepiej to wygląda. 

Poza tym, proszek za 60k, klepka za 85k -> 25k stworzeń różnicy (racja, PanKaZet :P) i zdobyty zestaw.
Jeśli już, to moim zdaniem czerwone jagody za 80-85k, a klepka za 135k. :P 

To takie moje luźne sugestie. :) 

Wtedy wychodzi nadal dużo nowych rzeczy i bardziej opłaca się wbijać, ale nie jest to tak duże ułatwienie gry. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ellberethe napisał:

20, 30, 40, 50, 60, 85k -> nie wydaje się trochę za gęsto?

Co do tego - 20k i 30k to wcześniej już były. A pozniej to rzeczywiscie robi sie gestwina.

Do 30k odechciało mi się czytać - rozumiem, że nie chcesz, żeby była 'przepaść' miedzy wbijanymi nagrodami. Ale ogolnie logiczne myslac powinno byc coraz ciezej wbijac te nagrody.

Zreszta, czy ktos dalby rade wbic 150k poków? Nie jest to ciut przesadzone? Rekord jaki znam to bodajze 130k, bez uzywania botow oczywiscie. Ale moze ja o czyms nie wiem i pewnie tak jest. XD

No ale propozycja ma tez swoje plusy - jesli admin by wprowadzil ta propozycje w takiej formie lub lekko poprawionej, na pewno wiecej graczy zaczeloby expic. Wieksze (lub czesciej wystepujace nagrody, jak kto woli) zachecilyby graczy do efektywniejszego expa. 

Co do zmian listy jezeli by taka miala zajsc (od 40k);

40.000 = shinyball (20).

50.000 = jakiś zapychacz, może skrzynki stworzeń w dużych ilościach.

60.000 = proszek energii.

90.000 = klepsydra.

105.000 = skarb piratów.

130.000 = lśniąca skrzynia (może to być kontrowersyjna sprawa).

140.000 = zwabiacz (tutaj powinno już łatwo wbić po tych ciężkich 130k).

 

Podsumowujac: Propozycja ma swoje plusy i minusy, jesli admin by ciut poprawil to liste mogloby byc to naprawde fajne.

Mam nadzieje, ze wejdzie do gry,

tyle z mej strony.

 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności