Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Przeprosiny i prośba o unbana


magdambick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku chciałabym przeprosić za wszystkie multikonta jakie zrobiłam. Tylko 2 z nich były że tak powiem prawdziwe, reszta to były tylko by zdobyć głosy w wystawie. Było tych kont 4, lecz było to gdy byłam jeszcze w tej grze "świeża". Bardzo chcę za to przeprosić. Nie powinnam tych konto robić. Nie wiedziałam że nie można dopiero po przeczytaniu regulaminu dowiedziałam się o tym :(. Konta Mbickl i Invenaa były prawdziwe. Przepraszam bardzo za wszelkie multikonta i za moje nieumyślne tworzenie ich wtedy. :( Bardzo bym prosiła o jeszcze jedną szansę, jeśli jest taka możliwość. Żałuję tego co zrobiłam i nigdy się to nie powtórzy. Obiecuję. Jeśli można to chciałabym poprosić o odblokowanie kont Mbickl i Invenaa.

Konto Mbickl jest moje a konto Invenaa jest znajomej mojej koleżanki. Moja Kol Wioletta ma znajomą która miała konto Invena a teraz ma Invena a wy jej je zbanowaliście. To wszystko moja wina bo to ja robiłam multikonta. Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o odbanowanie konta Mbickl i Invenaa

 

Serdeczne pozdrowienia i wielkie przeprosiny.

 

Wszystkie konta oprócz Mbickl i Invenaa możecie usunąć. Zależy nam tylko na tych kontach a resztę możecie usunąć. Jeszcze raz przepraszam.

 

Nie robiłyśmy żadnych transakcji między sobą, nie pomagałyśmy sobię. Ogólnie nie robiłyśmy nic w pomaganiu sobię w grze. Jeszcze raz przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności