Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na doggi! Za nic?


CZIKA9999

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem człowiekiem wielkiej wiary, a Ty gorliwą katoliczką, która nigdy nie kłamie, jestem w stanie uwierzyć w Twoją wersję wydarzeń co do logowań o godzinie osiemnastej. Może zły brat akurat postanowił zalogować się na wszystkie konta i bezwzględnie wykorzystać kuzyna, jego konto znaczy.

Powstaje jednak pewien problem, bo MASOWE logowania powtarzają się na chwilę. Wredny haker najpierw loguje się na Twoje konto (albo robi to na końcu), a wcześniej na każde kolejne. Spójrzmy na 1 października 2017.

1. 2017-10-01 21:45:27 - logowanie na koncie Ice_Queen
2. 2017-10-01 21:44:15 - logowanie na koncie Maybe
3. 2017-10-01 21:41:52 - logowanie na koncie ratchetandclank
4. 2017-10-01 21:40:36 - logowanie na koncie SteelStillMen
5. 2017-10-01 21:37:37 - logowanie na koncie MoonWolf_Or_Yuki
6. 2017-10-01 21:35:37 - logowanie na koncie hakin5.
7. 2017-10-01 21:34:55 - logowanie na koncie TerraIsMe
8. 2017-10-01 21:30:36 - logowanie na koncie CZIKA9999.

Jako człowiek wielkiej wiary i jeszcze większego serca, mam szczerą nadzieję, że Ty jako uczciwy gracz jesteś w stanie wyjaśnić takie nieporozumienie. Dodam tylko, że każde z tych logowań było:

1) Z Twojego komputera;
2) Z Twojej przeglądarki;
3) Z Twojej klawiatury;
4) A każde kolejne logowanie następowało po naciśnięciu przycisku "Wyloguj".

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba o tym już pisałam, że przyznał się mi dopiero teraz że nie robił to raz ale nie w złej intencij. Mówił że chciał by wszyscy mieli więcej stażowego. Jednak kara go nie ominie, powiadomiłam już moich rodzicieli którzy o mało nie dostali przezemnie zawału (tak, dlatego że się darłam DX ) . Dostał już karę na kilka dobrych tygodni, oczywiście na komputer. Obiecał że nigdy się to nie powtórzy. Będę miała go na oku i chyba odświerzę komputer. Zero danych i już, tylko będę musiała nagrać przeglądarki i Skype od nowa i takim sposobem wszystko będzie super. Powiedzmy. Dziękuję oczywiście za szanse i że mogłam to wyjaśnić. ;C Choć nadal się źle z tym czuje...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności