Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dostałam bana


adamelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój nick w grze to ,,adamelka". Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego dostałam bana i czy można go jakoś cofnąć? Przepraszam, jeśli złamałam jakąś zasadę, ale chciałabym zapewnić, że wyniknęło to z niedoczytania regulaminu i chciałabym również obiecać, że jeszcze raz przeczytam regulamin i będę się do niego stosować.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za informację za co dostałam bana. Przyznaję, że korzystałam czasem z konta koleżanki. Bardzo lubię grę Doggi i jeśli byłaby by opcja skrócenia mojego zawieszenia, obiecuję, że nie skorzystam więcej z konta koleżanki bądź innej osoby i będę stosować się do regulaminu. Bardzo zależy mi na moim koncie, mimo że gram w Doggi dopiero od jakiegoś miesiąca, już zdążyłam przywiązać się do niego przywiązać. Zainwestowałam również nieco pieniędzy w to konto, więc teraz mam mały dylemat :P Przepraszam za utrudnianie pracy i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Korzystałam z kont koleżanek o nazwach: ,,Laverna" i ,,Werenq". Moje koleżanki już ich nie chciały, więc mi je oddały. Wiem, że nie powinnam była ich przyjmować, za co przepraszam. Moim kontem jest konto ,,adamelka". Bardzo chciałabym prosić o usunięcie kont: ,,Laverna" i ,,Werenq". Jeszcze raz obiecuję, że będę się stosować do regulaminu. Proszę, jeżeli byłoby to możliwe o skrócenie blokady. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, a raczej wieczoru! 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności