Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zostałam zablokowana po wyjaśnieniu sytuacji


Natka_dog_love

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zupełnie nie rozumiem... Znaczy chyba już rozumiem, bo przed chwilą przeczytałam: ,,Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży)." No cóż, przeoczyłam. Przepraszam i proszę o skrócenie bana: Natka_dog_love. Myślałam, że trzeba po prostu napisać, że ileś osób gra na jednym urządzeniu, nie doczytałam, że nie wolno sprzedawać psów. Więc jeszcze raz proszę bo się cieszyłam że pierwszy raz znalazłam naprawdę fajną grę o psach. Oczywiście wszystkim zaczęłam polecać i 3 konta się zrobiły :(

Pozdrawiam i proszę po raz trzeci :)

Jeszcze jedno; obiecuję że nie będzie już sytuacji źle przeczytanego regulaminu przeze mnie. 99999999 dni to kilkaset lat, a ja wieki nie będę żyła.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Natka_dog_love napisał:

Myślałam, że trzeba po prostu napisać, że ileś osób gra na jednym urządzeniu, nie doczytałam, że nie wolno sprzedawać psów

Przede wszystkim, należy być stuprocentowo uczciwym w takiej sytuacji. Jeśli przerzucaliśmy sobie doglary z innego konta, samo konto ma podobny adres e-mail do naszego, identyczne hasło, a logowania były wyłącznie po to, by przekazać doglary, niestety, nie ma szans, by była to nasza "mama". Blokada została skrócona, a doglary pozyskane z innych kont skasowane z konta " Natka_dog_love".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności