Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dostałam Bana na kilka lat!


Nitrozara

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że chwilę temu dostałam bana w Doggi. Kiedy otworzyłam skrzynkę pocztową okazało się że ktoś podał mojego e-maila, w dodatku ma prawie identyczną nazwę (ja jestem Nitrozara, a ten ktoś: Nitrozaraa) Zanim mnie zbanowali jednak, tamta osoba dała mojej suczce sporo ciasteczek. Dlatego prosiłabym o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.12.2017 at 22:48, Nitrozara napisał:

Chodzi o to że chwilę temu dostałam bana w Doggi. Kiedy otworzyłam skrzynkę pocztową okazało się że ktoś podał mojego e-maila, w dodatku ma prawie identyczną nazwę (ja jestem Nitrozara, a ten ktoś: Nitrozaraa) Zanim mnie zbanowali jednak, tamta osoba dała mojej suczce sporo ciasteczek. Dlatego prosiłabym o pomoc w tej sprawie.

Nie wiem nie mam pojęcia co się stało, ale jeśli ta osoba się włamała to chyba nawet wiek kto to zrobił... mimo to nie będę przedstawiać tej osoby, ale jeśli to możliwe to proszę was, powiedzcie mi o co tu chodzi bo sama tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza

poza tym znam zasady i wiem że multikonto jest zabronione, a na moim koncie w parę dni dorobiłam się całkiem sporo bez niczyjej pomocy, zresztą nawet resetowałam je kilka razy, żeby zacząć od początku więc jeśli by mi coś nie wyszło, to zrobiłabym to kolejny raz, a nawet zabawa ze szczeniakiem bardziej podoba mi się niż z dorosłym psem.

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Nitrozara napisał:

jeśli ta osoba się włamała to chyba nawet wiek kto to zrobił

Przede wszystkim musisz wystrzegać się kłamstw. Jeśli były to Twoje konta, zdecydowanie lepiej, gdy się przyznasz do wykroczenia niż będziesz uparcie twierdzić "to nie moje!". Wiemy doskonale, że konta na doggi (a także przypisane do nich adresy e-mail) padają tak często owocem kradzieży, że dotyczy ich przynajmniej 10% odwołań o multikonta. Oczywiście, złodzieje są tak przebiegli, że włamują się również na komputery, a także przeglądarki graczy. Stek bzdur.

Blokada skrócona. Kolejne multikonta skończą się stałą blokadą dostępu do gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności