Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

rpzepraszam bardzo regulaminie nie pisano rze niewolni robic drugiego konta !

Gość miloszekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miloszekxd

to niefer :[ niewiedzialem rze niewolno robic drugiego konta :/            przepraszam za to :ccccccccccc                         ale moglem pierw dostac oszczerzenie a nie odrazu bana :/                                                :ccccccccccccccc

Cytat

rpzepraszam bardzo regulaminie nie pisano rze niewolni robic drugiego konta !

Pisano.

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach). Zasiadanie konta innego gracza w celu zdobywania statystyk etc. jest również karane.

Gość miloszekxd

a wgl zapomnialem powiedziec taka osoba devu mi ciongle dokucza  zaczyna mnie przezywac. niedosc rze mi dokucza to do tego specjalnie zabrala mi przekonske co ja sie umuwilem za 1.000 a pacze devu kup[ila i sie zemnie simieje.

Dnia 17.12.2017 at 15:00, Guest miloszekxd napisał:

a wgl zapomnialem powiedziec taka osoba devu mi ciongle dokucza  zaczyna mnie przezywac. niedosc rze mi dokucza to do tego specjalnie zabrala mi przekonske co ja sie umuwilem za 1.000 a pacze devu kup[ila i sie zemnie simieje.

Gościu... przestań w końcu wymyślać kłamstwa na mój temat... Moja cierpliwość też ma swoje granice i w końcu zacznę robić screeny i Cię reportować za wszytko niedozwolone co robisz i tak to się skończy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności