Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

haha ban?

Hektorio

Rekomendowane odpowiedzi

Blokada została przedłużona z 12 godzin na 48.

Sory z 24 na 48 ; ) 

nie było wcale na 12 godzin . 

jebnij odrazu na cały tydzień i tak wszystkie buffy zejdą w 24godziny?      znowu kase zgarnął i banuje za nic bo nie ma się nawet do czego odwołać .

To nieźle gościu wyrzywaj się na kimś innym jak miałeś do dupy dzień i polecam jeszcze raz przeczytać albo zatrudnij kogoś do pomocy.

bo utrzymanie gry i jego dowodzenie świadczy o samej administracji , nie długo poleci filmik na youtube o twojej stronie jak się nic nie zmieni jak chcesz reklamę chętnię ją udostępnię 30k subów , 30-40k wyś pod filmikami ;)  a liczyłem na współprace ale chyba z niej nici negatyw .

czekam na usunięcie bana , albo conajmniej na 4godziny ;)  bo dalej trzymam to ze nikogo nie oszukiwałem ,nikogo nie oszukałem ...........

Jeśli nie zamierzasz wgl nic ze swojej inicjatywy robić z tym faktem i spojrzeć na to jak  " Profesjonalista " to weź odrazu usuń konto .

i przedluzanie bana za odwołanie się ? #nie widzę tego w regulaminie ;) 

# Nowy Rok się zbliża popatrzył byś na sprawę normalnie i po świętach tym czasem lece do szpitala pozdrawiam , liczę że za 3 razem uda Ci się znaleźć 5min na moje odwołanie ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności