Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Trochę dziwny ban cd.

Devu

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Bana nie otrzymałeś ode mnie, a od antybota. Systemu, który wykrył, że pokonując 120 tys. stworzeń mniej niż 10% razy zrobiłeś to ręcznie. Może jeszcze wspomnisz, że pokonując stworzenia co jakiś czas, akurat gdy przyszła pora na captchę, robiłeś sobie minutową czy 30 sekundową przerwę? A może o tym, że przez większość czasu nie poruszałeś nawet myszką? Błagam. Blokada nie zostanie skrócona w przypadku żadnej z 45 blokad, jak i każdej kolejnej, która zostanie nałożona.

Mi pokazało, że ban nałożony przez właśnie Administratora i dlatego tak wpisałem.

To trochę dziwny ten antybot w takim razie, bo WSZYSTKIE ponad 125 tysięcy stworzeń pokonałem klikając Q+W. A jeśli chodzi o captche to raczej sprawa jest prosta, bo przepisywałem kod/patrzyłem w telefon/na drugi komputer. Dodatkowo nie bardzo wiem po co mam ruszać myszką, gdy jedyne co robię, to spamuję Q+W oraz F5 co jakiś czas. Także mam jednak nadzieję, że ban jednak zostanie zdjęty.

---EDIT---

Fakt, też zadania sojuszowe anulowywałem.

Jak już było wspomniane - blokady nie zostaną skrócone, nie ma absolutnie żadnych szans, by stworzenia na waszym koncie pokonywał człowiek.

Kolejne wątki będą zamykane bez odpowiedzi. Większa ilość z pewnością nie przekona mnie do Waszej uczciwości. Szczególnie, gdy blokady dotyczyły aktywności na przestrzeni miesiecy, nie sprzed trzech minut.

W przypadku dalszych zastrzeżeń, zachęcam do odwołania zgodnie z OWU w trybie reklamacyjnym z wykorzystaniem adresu e-mail: admin@lionproject.eu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności