Pusia

Blokada na Doggi

Recommended Posts

Witam. Na moim koncie PusiaLililovedog pojawiła się blokada na 99999 dni za trolling. W prawdzie zdarzyło mi się trollować, lecz do tej pory nie było u mnie żadnego bana. Dziś raczej tego nie robiłam, może to spóźniony ban, jednakże powód jest dla mnie w tej chwili nieistotny. Bardzo proszę, aby konto to zostało odblokowane. Ciężko było mi zdobyć wyższą rangę, z kontem tym po prostu się zżyłam, a pomyśleć, iż mam wszystko stracić i zacząć każdą jedną rzecz od nowa:(... Dałabym radę, ale to konto jest moim jedynym, najlepszym kontem, jakie miałam, i mam nadzieję, że nim pozostanie do końca  gry Doggi Game. W tym koncie zaczynałam rozumieć grę, w tym koncie zaczęłam hodować psy, w tym koncie brałam udział w eventach i co? Miałabym stracić wszystkie psy i w ogóle?

Ale mam nadzieję, że trolling to nie powód do załamania, że będzie dobrze. Co do tego trollingu postaram się więcej nie trollować. Przepraszam za to szczerze:(, i proszę, niech to konto dalej istnieje... 

Niech me grzechy zostaną wybaczone

PusiaLililovedog;)

Udostępnij ten post


Link to postu

Faktycznie, przypomina mi się jedna blokada. Również za trolling. Wtedy były dwa dni, więc odczekałam tą blokadę. Za to też przepraszam... Konto zostanie odblokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu

Istnieje taka możliwość jednak w przypadku kolejnego złamania regulaminu gry na konto zostanie nałożona blokada stała. Jak rozumiem, jesteś tego świadoma i przy kolejnym odwołaniu nie będziesz pisać o "pierwszej blokadzie"? Otrzymałaś również blokadę za multikonto.

Udostępnij ten post


Link to postu

Dobrze... Oby nie było "następnego złamania regulaminu", przyrzekam na cały świat, iż więcej trollować nie będę. 

To ja błagam, naprawdę błagam o skrócenie blokady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.