Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nie nie

Gość Demonek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Demonek

O to chodzi ze to nie jest multi nic sie nie pokrywa sam o tym wiesz wiec ban nie moze podlegać pod multi. A zresztą sam bym ci napisał tylko ty mnie napw zablokowales wiec po części twoja wina chciałem sie zapytać czy tak można a administrator powinien mieć kontakt z wszystkimi graczmi

Gość Demonek

Intereakcja jest w regulaminie czym grozi usunieciem przedmiotow i pokemonow i 144h na aukcje a 74h na gre wiec odpowiednia forma bana powinna byc 72h na gre usuniecie pokemonow z transakcji i 144h na aukcje prworzeń i złota z konta, blokada aukcji na 144 h.

Gość Demonek

O i kolejny dowód na początku mojej. Gry napisałem ci ze zalozylem sb nowe konto bo tamte zbanowales wiec od poczatku wiedziales a mi tu pisze ze za tamte konta które mi zbanowales a ja xi odrazu po rozpoczęciu tego konta napisałem ze mam nowe tak????????? Także nie możesz mi dac multi za tamte konta a teraz sytuacja jest z interakcja wiec po mojej stronie racja ja jeszcze bede o 21godz i mam nadzieje ze do tego czasu blokdy zostaną zmienione????????????

Gość Demonek

Skróc blokadę prosze :( chociaż na 2 tyg ja i mój brat nawet nie mieliśmy IP a tamte konta gucieloo lorax multi planKa  usuń . Tylko oddaj  mi i mojemu bratu konta :kamilkamil i demonek.Prosimy a tamte usuń 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności