Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamina

Uwolnić rynek

Wolny rynek  

28 głosów

1. 1. Czy uważasz, że górny limit ceny giełdowej (10 000 dgl) powinien zostać zniesiony?

• Tak, ten limit jest niepotrzebny.
      27
    • Nie, jest dobrze jak jest.
      1

Recommended Posts

Znaczy się no... Chodzi o to żeby znieść tę beznadziejną górną granicę ceny psa na giełdzie. Giełda to giełda, niech każdy sprzedaja za taką cenę jaką uważa za właściwą.

I nie nie chodzi mi o całkowite uwolnienie cen. Minimalna musi zostać bo inaczej znajdą się tacy, co będą rzucać za 10 dgl i za 1 dgl. Ale limit na górną? To bez sensu. Bo co? Bo ktoś mógłby wystawić psa za okrąglutki 1000 000? No to niech wystawi, jeśli tak wycenia jego wartość. To jego problem, że nikt nie kupi a on straci kaskę za prowizję.

Dzisiaj widziałam na giełdzie mocno charakterne psiaki i być może bym nabyła, ale ciachnięte. Dla mnie pies ciachniety w większości przypadków jest bezwartościowy. Ale nie dziwię się, bo mając takie psy też bym ich na giełdę za 10k nie wrzuciła. To kwota, którą można uzbierać w kilka dni. Ale kupiłabym takiego psa za cenę wielokrotnie wyższą. Tylko że niestety, właściciel nie może mi go sprzedać za więcej nawet na rezerwowanych sprzedażach. To nie jest w porządku. Wg mnie to poważne i bezsensowne ograniczenie.

A co Wy o tym myślicie?

Myślę że to bardzo dobry pomysł.
O zbytnie zawyżenie cen psów które nie są tego warte nie martwiłabym się, bo ludzie sami stwierdzą kiedy cena jest z kosmosu i nie warta psa - i nie kupią chyba że by im bardzo zależało z jakiegoś powodu.
Ale psy które aktualnie są coś warte mogłyby być wystawiane za więcej niż ta suma 10 000, która dla wielu graczy którzy nauczyli się rozporządzać sensownie doglarami nie jest taka duża.

No i zniknęłaby taka mentalna bariera przed wycenianiem drożej dobrych psów, tylko dlatego że istnieją lepsze to tak głupio za 10 000 wystawiać bo wyżej się nie da, więc niektórzy myślą że 10 000 mogą być warte tylko aktualnie najlepsze psy w grze. I próbują wycenę zmieścić w tej skali jakoś, chociaż pies mógłby być wart sporo więcej

Popieram! nic dodać nic ująć

Sztuczna granica cenowa jest niepotrzebna. Skoro najlepsze psy mogą być sprzedawane za max 10 tyś to cena innych psów spada proporcjonalnie, no i nie opłaca się sprzedawać swoich psów bo człowiek je hoduje a potem oddaje za grosze, to nie jest problem uzbierać doglary dla graczy którzy już trochę w tę grę grają, niektórzy mają naprawdę dużo kasy, charaktery psów poszły ostro w górę i nie ma co hamować sprzedaży sztuczną barierą cenową

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.

Important Information

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności