Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Maksymalna ilość adhd zależna od rangi


dreamynatalie

Czy jesteś za tym pomysłem?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym pomysłem?

    • Tak
      39
    • Nie
      6
    • Nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie maksymalna ilość karmy ADHD dla graczy bez bonów to 3 dziennie + 2 puszki za danie + ewentualnie przy dużym szczęściu za opiekę. Mój pomysł jest taki, żeby liczba ta się zwiększała z rangą, bo np. gracz z pierwszą lub zerową rangą nie potrzebuje tyle ADHD co gracz z 4. czy 5. rangą, który ma kilka hodowli. Wzrost nie byłby jakiś wielki dajmy na to 1-3 puszki/-ek na rangę, co dawałoby wydaje mi się równiejsze szanse dla graczy bez bonów. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 months later...

Jestem na nie z prostej i dość oczywistej przyczyny... Jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, to bony w grze są po to żeby dawać w niej przewagę tym którzy wydają na nie realne pieniążki względem tych, którzy grają sobie lajtowo owych pieniążków nie wydając. Gdyby gra bez bonów miała mieć takie same prawa i przywileje jak gra z bonami ich istnienie i nabywanie straciłoby sens. Zakup bonów, podkreślam, MA DAWAĆ PRZEWAGĘ. Dlatego wszelkie pomysły na wyrównywanie szans pomiędzy osobami, które je kupują a niekupującymi nie mają racji bytu. I uprzedzę tu od razu nieśmiertelny argument "ale przecież w tę grę grają dzieci, które nie mają pieniędzy" - odpowiadam: trudno. Nawet dzieci dostają od czasu do czasu jakieś kieszonkowe, jak je sobie zadysponują to już ich rzecz, jeśli uznają, że nie chcą ich wydawać na bony w jakiejś klikawce tylko wolą lody, to już ich wybór i ich problem. JEdnak ten wybór, który każdy ma, nie daje to nikomu prawa do oczekiwania, że im ktoś wyrówna mu szanse z osobą, która wybrała kupno bonu a nie lodów.

Podsumowując: jestem zdecydowaną przeciwniczką a nawet wrogiem wszelkich takich działań mających na celu tego rodzaju absurdalne "wyrównywanie szans". Bony w grze nie są jakoś szczególnie drogie i każdy ma takie same szanse na kupno bonu. I to jest całkowicie wystarczające "wrównanie szans.

Osobiście nabywam od czasu do czasu bony i zupełnie nie podoba mi się żeby ktoś miał mieć podane na tacy to za co ja płacę. To nie byłoby żadne wyrównywanie czegokolwiek a zwyczajne oszukiwanie osób kupujących bony.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że kiedyś zagłosowałam na "tak", ale nic nie dodałam.

Na pewno nie popieram wyrównywania szans. Jaki sens wtedy byłby w wydawaniu pieniędzy na grę skoro gracz, który gra za darmo może robić dokładnie to samo co ja? Niektórzy z tego co zauważyłam uważają, że to jest niesprawiedliwe, że ktoś sobie nakupuje bonów i dzięki temu szybciej wbija się w ranking itp. A czy nie byłoby bardziej niesprawiedliwe to, że ktoś złotówki na grę nie wydał, a ma takie same możliwości jak ktoś kto potrafi wydać kilkadziesiąt/kilkaset zł? Wielokrotnie było mówione, że gra bez waluty dodatkowej nie ma przyszłości, a do tego dąży ta propozycja i "wyrównywanie szans".

Uważam jednak, że gracz z 6 rangą mógłby mieć ten limit o max. 3 puszki większy i tylko dlatego oddałam taki głos jaki oddałam.

Odnośnik do komentarza

Również jestem na Tak, ale nie dlatego by ''wyrównać szanse''. Szanse są równe. Każdy może kupić bony i nie mówcie, że kogoś nie stać, bo te 3,69 to ma (raczej) każdy na telefonie. Zgadzam się powyższymi wypowiedziami.^ Ranga VIP ma obecnie za mało przywilejów i nie jest warta tego, by o nią zabiegać.

Odnośnik do komentarza
  • 6 months later...

Jeśli od ilości hodowli to tylko tych, w których w ciągu ostatnich 3 dni urodził się jakiś miot (u gracza, który chce dodatkową puszkę). Wielu graczy ma hodowle, które stoją od dawna i słabo jeśli mieliby dostawać więcej karmy za to. Nie byłoby też sprawiedliwe, kiedy gracz x wyhodowałby miot, a reszta hodowli dostałaby puszki. 

Odnośnik do komentarza

Dante, dlatego odnosząc się do wypowiedzi gracza, zaproponowałam chociaż tyle żeby w takim przypadku nagradzane były tylko pracujące hodowle, a dokładniej tylko członkowie, którzy spełnili wymóg jednego miotu w ciągu ostatnich 3 dni. Jeszcze bardziej niesprawiedliwe byłoby jeśli gracz, który ma 20 hodowli, w tym 18 stojących w miejscu, dostawał dodatkowe puszki za samą obecność pozostałych. 

 

Swoje zdanie wyraziłam już dawno, wyżej - tylko dla VIPów. Teraz tylko chciałam się jakoś odnieść do pomysłu nagradzania hodowli. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności