Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pytnako

Xkamilxx14

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Xkamilxx14 napisał:

Adminie a jak by ktorys  z nas mial zaczaac od nowa to może z  tymi samymi pokami co ma na profilu i na tym samym koncie z ta sama suma złota i itemkami 

• tak jak napisales y mogl zaczac z tym pokiem sh co ma teraz i na tym samym koncie 

Administrator     412

• Administrator
  • Administrators
  • 1759 postów

W Waszym przypadku czytam to bodajże 4 raz. Skrócenie blokady jest możliwe wyłącznie na jednym koncie, drugi może zacząć grać na początku.Jeśli znów będziecie kombinować z grą na wielu kontach,przerzucaniem poków, ustawianiem własnych loterii pod siebie - otrzymacie blokadę na IP.

To co jest grubym pochylym i podkreślony drukiem jest według mnie nielogiczne ponieważ. Napisałeś tak. To jak ma ktoś zaczać z nas nowa grę jak mamy nie kombinować z kątami 

Możesz skrócić blokadę na koncie PanDemonek 

A jak byś mógł to odblokuj oba. Konta

26 minut temu, Xkamilxx14 napisał:

jest według mnie nielogiczne ponieważ

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży na aukcjach). Zasiadanie konta innego gracza w celu zdobywania statystyk etc. jest również karane.

Również pogrubiłem, podkreśliłem i pochyliłem. Blokada skrócona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności