Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: ?

Nick postaci: prubka100love

Wyjaśnienia: Witam. Dostałam bana za multikonta które założyła moja młodsza siostra. Prosiła bym o odblokowanie mojego konta o nazwie prubka100love. Obiecuje że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. Prosiłabym również o usunięcie wszystkich kont założonych przez moją siostrę, (czyli wszystkich kont oprócz konta o nazwie prubka100love). Proszę o odblokowanie mojego konta ponieważ ta gra jest dla mnie bardzo ważna, i jest moją ulubioną grą. Siostra powiedziała mi że nie chciała tego zrobić, oraz przyznała mi się że kiedy nie było mnie w domu to sprzedała kilka moich psów na swoje konto pod nazwą cukierasek100 (te konto niech również zostanie usunięte) oraz że kilka razy zagłosowała na moje psy w wystawach , powiedziała że nie wiedziała że tak nie można, (jeśli mam być szczera to też nie wiedziałam że w doggi-game nie można mieć więcej niż jednego konta), ale teraz wiem o tym i jeśli odblokujecie moje konto to będę na nim grać wraz z siostrą. Obiecuję że już nigdy taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Z całego serca przepraszam za ten problem i za moją siostrę. Jeśli odblokujecie moje konto będę wam bardzo wdzięczna ponieważ naprawdę lubię tą grę. Proszę o w miarę szybką odpowiedź w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że brzmi to trochę dziwnie ale moja siostra wchodziła na swoje konto zawsze z mojego komputera i to zazwyczaj wtedy kiedy ja wychodziłam na przykład na spacer z psem. Siostra powiedziała że jest jej bardzo przykro z powodu że moje konto zostało zablokowane i że może nawet usunąć swoje konto (wiem że gracz nie może sam usunąć konta). Naprawdę z całego serca za to przepraszam i proszę o odblokowanie mojego konta pod nazwą prubka100love. Wiem że to trochę dziwne ale kiedy na przykład przychodzę ze szkoły do domu to zostawiam komputer włączony często nie wylogowując się ze swojego konta i idę na spacer z psem iwtedy moja siostra możliwe że z pomocą cioci która ją wtedy pilnuje wylogowuje moje konto a włańcza konto siostry. Naprawdę mocno proszę o odblokowanie mojego konta o nazwie prubka100love i obiecuję że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. Zależy mi tylko na tym koncie ponieważ poświęciłam mu bardzo dużo swojego czasu. Mam cichą nadzieję że moja proźba zostanie pozytywnie rozpatrzona i moje konto zostanie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że brzmi to trochę dziwnie ale moja siostra wchodziła na swoje konto zawsze z mojego komputera i to zazwyczaj wtedy kiedy ja wychodziłam na przykład na spacer z psem. Siostra powiedziała że jest jej bardzo przykro z powodu że moje konto zostało zablokowane i że może nawet usunąć swoje konto (wiem że gracz nie może sam usunąć konta). Naprawdę z całego serca za to przepraszam i proszę o odblokowanie mojego konta pod nazwą prubka100love. Wiem że to trochę dziwne ale kiedy na przykład przychodzę ze szkoły do domu to zostawiam komputer włączony często nie wylogowując się ze swojego konta i idę na spacer z psem iwtedy moja siostra możliwe że z pomocą cioci która ją wtedy pilnuje wylogowuje moje konto a włańcza konto siostry. Naprawdę mocno proszę o odblokowanie mojego konta o nazwie prubka100love i obiecuję że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. Zależy mi tylko na tym koncie ponieważ poświęciłam mu bardzo dużo swojego czasu. Mam cichą nadzieję że moja proźba zostanie pozytywnie rozpatrzona i moje konto zostanie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się przyznać że konto love100prunka zostało założone przezemnie ale to już jakiś czas temu ostatni chciałam na nie wejść aby zobaczyć co się na nim dzieje ale nie chciało się włączyć więc nie prubowałam dalej. A pozostałe konta należały do mojej siostry ale jeśli trzeba to mogę powiedzieć że to moje konta. Zależy mi tylko na odblokowaniu konta prubka100love. Naprawdę proszę z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 8.05.2018 at 10:03, prubka100love napisał:

mojej siostry

Wszystkie konta należą do jednej osoby i zostały założone w konkretnym celu - pozyskiwania doglarów. Doglary pozyskane z konta "siostry" - całość Twojego majątku, a także - 60 tys. doglarów, które są ponad ten stan, zostały wykorzystane, by kupować inne psy. Konta nie zostaną odblokowane. Rozpoczęcie gry możliwe jest wyłącznie od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie moja wina że siostra chciała te psy i nie mogłam jej wytłumaczyć że nie są one aż tyle warte.  Więc w takim wypadku będę się chyba domagać zwrotu pieniędzy za wszystkie koszty związane z tą grą takie jak zakupy bonów. Bo nie po to inwestowałam w tą grę żeby moje konto zostało zablokowane że względu na moją nie kumatą siostrę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porządku. Zapraszam do odwołania w trybie regulaminowym, adres podmiotu obsługującego grę:

Lion Project, pl. Solny 14 lok. 3, 50-062 Wrocław.

Zgodnie z regulaminem wszystkie konta i wartości wirtualne na nich są własnością Administracji. Jednocześnie przypomnę, że każdy gracz akceptuje regulamin gry i ogólne warunki użytkowania w aktualnym ich brzmieniu podczas rejestracji konta, a Administracja ma prawo wyciągnąć konsekwencje odpowiednie do jego naruszeń.

Życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności