Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zostałam zablokowana


Nakara

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry/dobry wieczór zostałam zbanowana na ponad 5 milionów lat ( może trochę mniej )

Zostałam raz zbanowana i zrozumiałam tą lekcje. Lecz zostałam wczoraj 20.06 (środa) zbanowana na kilkanaście nawet nie wiem czy nie na kilkaset lat. Ale to że były u mnie młodsze siostry to nie moja wina. Siedziałam z nimi przy laptopie i powiedziałam im, że przydały by sie głosy bo wystawiłam psiaki na wystawę. Pograłam z nimi chwile i musiałam je zostawić gdyż pies domagał się spaceru, więc wyszłam z nim. Prawdopodobnie pod czas mojej nieobecności zrobiły multi konta i zagłosowały na moje i koleżanki psy, ponieważ po zakończeniu wystawy mój pies uzbierał ponad 40 i tej koleżanki też jak nigdy. Piszę też że moje siostry nie są aż tak małe by nie umiały obsługiwać laptopa, oraz robić konta ponieważ je nauczyłam kiedyś, ale nie są aż tak mądre by czytać rególamin. Od teraz mam hasło na laptopa i taka akcja się nie powtórzy proszę o ostatnią szanse bo przecież każdemu powinno się dawać drugą szansę? Bardzo ale to bardzo proszę o tą ostatnią szanse a wręcz błagam bardzo szkoda mi tego konta ponieważ dużo pracy w nie włożyłam. Co jeśli byście się zgodzili dać ostatnią szansę jaka kara? Proponuje dług pieniężny, usunięcie wszystkich multi kont stworzonych przez siostry i ban na nawet miesiąc ale by nie było banu na kilkaset lat. Bardzo proszę.   Nazwa konta Nakara

Życzę miłego dnia/nocy

Odnośnik do komentarza

Dobrze. Przepraszam. To ja głosowałam naprawdę wyrażam wielką skruchę i przepraszam za okłamywanie i za złamanie regulaminu wiem, że to nieuczciwe ale myślałam, że kłamstwem bedzie lepiej ale najwidoczniej nie i wiem, że kłamstwo się nie opłaca, ale człowiek uczy się na błędach prawda? Proszę bardzo panie adminie o  skrócenie kary awet do tych dwóch miesięcy ale nie na kilka milionów lat, przecież wiadomo że człowiek wiecznie żyć nie będzie. Naprawdę bardzo przepraszam to już NIGDY się nie powtórzy każdemu powinno się dać drugą szansę więc sądze, że ja też powinnam dostać tą ostatnią szansę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności