Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Sojusz-''Wspólne expienie"


Demonek

Chcecie aby ten pomysł został wprowadzony do PG ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie aby ten pomysł został wprowadzony do PG ?

    • Tak
      1
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ?

Ok to ja może od razu napisze o co chodzi ... Mam pomysł aby dzięki budżetowi sojuszy można by kupować itemy typu: 

-Klepa

-Proch

-Pdx2

-Wabik(nie musi być ale może )

wyglądałoby to tak : Każdy sojusznik dodawał do budżetu daną kwotę a lider kupywał te itemy w specjalnej zakładce po stałej cenie 

To tyle! Zostawcie swoje opinie na ten temat w komentarzach (Jeśli o czym zapomniałem tez napiszcie )

 

Odnośnik do komentarza

Pomysł do przemyślenia, ale jak miałoby to działać? Klepa do podziału na wszystkich członków sojuszu?

Jak czterech w sojuszu, to każdy ma 6 godzin klepsydry? Jak sześciu, to po 4h? I na wszystkich, czy tylko na aktywnych w danej chwili?

I gdzie niby miałyby być kupowane, na aukcji? Czy nie wpłynęłoby to na cenę, albo na manipulowanie ceną?

Nie wiem czy jest to technicznie do wykonania.

Może po prostu łatwiej byłoby wprowadzić oddzielne itemki dla sojuszy?

 

I generalnie wabik dla mnie trochę bez sensu. Wszyscy członkowie sojuszu będą stali na jednej kratce i ubijali poki? :D

To już wolałbym przedmiot, który powoduje szybszy ponowny resp poków. 

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą, ziut19 napisał:

Pomysł do przemyślenia, ale jak miałoby to działać? Klepa do podziału na wszystkich członków sojuszu?

Jak czterech w sojuszu, to każdy ma 6 godzin klepsydry? Jak sześciu, to po 4h? I na wszystkich, czy tylko na aktywnych w danej chwili?

I gdzie niby miałyby być kupowane, na aukcji? Czy nie wpłynęłoby to na cenę, albo na manipulowanie ceną?

Nie wiem czy jest to technicznie do wykonania.

Może po prostu łatwiej byłoby wprowadzić oddzielne itemki dla sojuszy?

 

I generalnie wabik dla mnie trochę bez sensu. Wszyscy członkowie sojuszu będą stali na jednej kratce i ubijali poki? :D

To już wolałbym przedmiot, który powoduje szybszy ponowny resp poków. 

Ziut Nie !!!

1.żeby każdy miał właczona na 24h na dobę  

2.stałą cena admin by poprostu dawał a hajs który by na to szedł wpływałbym na nagrody na loterii

3.każdy by miał swój zestaw odpalony na który każdy się złożył po trochę

Odnośnik do komentarza

To już kompletnie bez sensu. To się nie będzie niczym różniło od tego co jest. Tylko zamiast składki może być pożyczka. 

Przecież każdy może sobie sam kupić zestaw. I w takim wypadku raczej nikt się "trochę nie złoży", tylko raczej każdy po równo, bo przecież nie będziesz komuś sponsorował zestawu. I kwestia ceny: jeśli będzie droższy niż na aukcji, to nikt nie kupi. Jeśli tańszy, to nikt nie kupi na aukcji, powstaną może nawet sojusze tylko po to by dostawać tańszy zestaw. Chyba, że ograniczy się ilość takich zestawów. 

 

To już wolałbym zestaw dzielony bądź specjalne itemki dla sojuszy. 

Odnośnik do komentarza

??? Dobrze lecz nwm czy się rozumiemy ? ustalimy cenę która będzie stała 

a biorąc pod uwagę ,że ktoś nie zapłaci  trudno ... Będzie lista z nickami osób dla których ma by zestaw nie będzie pożyczek i tylko będzie do napisania o której ten zestaw ma być odpalony a z takimi sojuszami to moze nie byc takie łatwe bo jednak troche bedzie trzeba wydac co nie ? ?a dla graczy którzy nie maja sojuszy na aukcji NAPEWNO! spadną ceny tak ze każdy przez 1tyg-2tyg sobie odłoży na ten zestaw :D

8 minut temu, ziut19 napisał:

To już kompletnie bez sensu. To się nie będzie niczym różniło od tego co jest. Tylko zamiast składki może być pożyczka. 

Przecież każdy może sobie sam kupić zestaw. I w takim wypadku raczej nikt się "trochę nie złoży", tylko raczej każdy po równo, bo przecież nie będziesz komuś sponsorował zestawu. I kwestia ceny: jeśli będzie droższy niż na aukcji, to nikt nie kupi. Jeśli tańszy, to nikt nie kupi na aukcji, powstaną może nawet sojusze tylko po to by dostawać tańszy zestaw. Chyba, że ograniczy się ilość takich zestawów. 

 

To już wolałbym zestaw dzielony bądź specjalne itemki dla sojuszy. 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra - stała cena.

Weźmy że dzisiaj klepa kosztuje 200k.

Jeśli ta stała cena będzie wyższa to nikt nie skorzysta z tej oferty.

Jeśli będzie niższa, to każdy będzie wolał kupić klepę w sojuszu niż na aukcji.

Gdybym nie był w sojuszu to założę sobie byle jaki, byle tylko kupić klepkę taniej. Klepki na aukcji będą niepotrzebne.

I co ta cena będzie stała bez względu ile osób jest w sojuszu? Czy im większy sojusz, tym droższy item?

Czy wszyscy członkowie muszą skorzystać z oferty? (jeśli napiszesz nie, to temat od razu do wyrzucenia)

Poza tym to będzie jak zmuszanie osób w sojuszu do wydawania kasy. Trochę rozumiem: chcesz przystąpić, to przyjmujesz warunki, bo mogą być sojusze, które się nie zdecydują na takie ułatwienie, ale dla mnie to zbyt skomplikowane.

Pozostaję przy swoim.

Poza tym uważam, że jest to nie do wprowadzenia, że konkretnym osobom w konkretnym czasie włącza się zestaw. Ale tu już admin musiałby się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności