Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

SZANOWNA ADMINISTRACJA ciąg dalszy


dominik15

Rekomendowane odpowiedzi

Administracja nic nie robi tylko banuje, nie szanuje nikogo, od czego tutaj jestes? By pomagac ludzią a nie blokować ich za cos czego nie zrobili,zglaszam to do moderatora gry, na główną stronę, zostałem poszkodowany i na pewno tak tego nie zostawię dominik15 moje konto zablokowałeś mimo że to nie ja głosowałem w wystawie innym odblokowałeś dając upomnienie tym czasem mi od razu zablokowales na 9999999 dni, miłego dnia SZANOWNA PRZYDATNA ADMINISTRACJO!

Na nikogo nie można liczyć, administrator nic nie robi tylko stwarza bany za najdrobniejsze przewinienia, w innych grach jest zupełnie inaczej, można mieć 10 kont i jakoś nikt nikogo nie banuje, ale tutaj  szanowna administracja nie daje upomnien tylko od razu blok, ban, nie pytając o szczegóły żałosne.

Administrator napisał: ,,ok,,

 

CYTUJĘ dalszy fragment 

Otóż temat jak zwykle zamknięty i nie można odpowiedzieć,

Odblokuj mi konto dominik15

Jak zwykle administracja uważa się za nie wiadomo kogo, pilnuje porządku w grze, a tak naprawdę oszustw jest pełno i nic z tym nie robicie Kazdy glosuje na swojego psa z innych kont i nie jest ukarany, dlaczego wiec ja mam odbywac kare 9999999 dni, jak nie złamałem regulaminu gry

Uwierzcie ludzie wyrządzają innym różne większe świnstwa wyzywają, śmieją się i nie zostają za to ukarani a przez jedno powinienie jeszcze nie przezemnie mam zostać ukarany? 

Nie ! Tak nie powinno być, równie dobrze każdy z nas moze zalozyc wlasną gre i byc tam admini i co? Czy bycie admini polega na pomocy w grze, czy na braniu hajsu za nic i banowaniu nie winnych ludzi.

Powinniscie dać mi chociaż upomnienie a nie od razu ban na 25 lat.

Więc możecie odblokowac moje konto dominik15 a reszte dziwnych przypadkowych kont możecie usunąc i tak z nich nie korzystam 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności