Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ODWOŁANIE OD WYROKU

maden

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator dobry jesteś :D twoja niekompetencja do wykonywania czynności administratora jest skandaliczna.

''Twojego konta klikał człowiek, a następnie robił sobie kilkuminutowe przerwy, akurat, gdy trafiał na captchę...''

1 Chce ci powiedzieć że klikał człowiek, osobiście klikałem.
2 Serwer w grze się zacina i często jest widoczne gołym okiem jak dodaje zabite stworzenia z opóźnieniem.
3 Jeżeli masz ustawioną statystykę na odparcie jest niesamowicie wielka dziura w naliczaniu, przykład dopiero po zabiciu 10 poków mniej więcej dodaje ci punkty do poziomu za pierwszego poka.
4 Captcha widziałeś jak działa? wiec to chyba jest rzecz oczywista że robię sobie przerwę np. idę się wysrać lub zapalić.

"będzie mi wyjątkowo trudno w to uwierzyć"

Może zacznij wieżyc graczom, a nie żyjesz w świadomości że wszyscy są winni, tak naprawdę wina leży po twojej stronie w grze jest mnóstwo błędów, o których wiesz bo ci dobrzy ludzie których zbanowałeś lub usunąłeś informowali Cie.

Oto przykład "Szczególnie, że w tle klikał dalej" WINNY nieprawda niewinny, to jest chyba jakiś problem w grze, jeżeli ja wybieram jakieś obrazki a w tym czasie coś się dzieje w grze moja postać bije poki, to nie jest moja wina.

Odwołuję się od tego bana gdyż nie jestem robotem lub jakimś programem i nie używałem nic takiego.

Administrator na logikę idąc postaci swojej nie sprzedam innej osobie więc nie zarobie PLN, poka też nie sprzedam za PLN, nie ma możliwości zarobić PLN, więc gram dla siebie nabijam poziom dla siebie i mojej przyjemności, gram w dzień i w nocy, dużo godzin siedzę na grze, więc poco mi był by jakiś wspomagacz gry, żeby sobie zabawę psuć i przyjemność z gry?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności