Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ich bin dagegen

abangel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko weryfikatorowi anty-botowemu na PG. Czasem jest nawet zabawny. 

Ale; Ich bin dagegen słowom Admina; "Jeśli chcesz mi powiedzieć, że z Twojego konta klikał człowiek, a następnie robił sobie kilkuminutowe przerwy, akurat, gdy trafiał na captchę... to będzie mi wyjątkowo trudno w to uwierzyć."

A ja mogę uwierzyć nawet kilkunastominutowym przerwom... bo; captoche każe wybrać fotki z samochodami osobowymi; a na fotce jest półciężarówka.... albo każe wybrać znaki drogowe; a czy kawałek słupka pod znakiem to znak; czy nie? Albo każe wybrać fotki z witrynami sklepowymi; a czy witryna firmy jakiejś to witryna sklepowa?

Poza tym - to o czym piszę wcześniej - że captcha umie rozśmieszyć.... dał mi 2 razy blokadę z rzędu - to się wq.... wkurzyłam.... lekko... i na pytanie o przejścia dla pieszych, zaznaczyłam fotki na których NIE BYŁO przejść - z ciekawości: czym dostanę za trzecim razem.... a anty-bot to zweryfikował jako poprawną odpowiedź.

(wiem; ciekawość to pierwszy stopień do Piekła; ale ja tam właśnie chcę się dostać) 

Czasem wielokrotnie przewijam obrazki by trafić na najbardziej łatwy - więc kilku/kilkunastominutowe wcale mnie nie zdziwiły.

Także; Ich bin dagegen zamykaniu tematów przez Szefa.... nie można się wypowiedzieć; nie można wyżalić czasem, nie można kogoś opieprzyć (np. Szefa) - a przecież prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Ich bin dagegen wiecznemu banowaniu ludzi za jedno wykroczenie; często bardzo wątpliwe....  każdy gracz winien mieć drugą szansę; najwierw wypada pogrozić palcem - a  dopiero później kopa zasadzić w tylną część ciała.

Ich bin dagegen także przeciw kilku innym rzeczom - o których wspominałam tu już wielokrotnie, ale ten list jest już i tak dość długi; więc na dzisiaj kończę.

------------------

PS. Używam słów z piosenki niemieckiej, bo ten język brzmi dosadniej; choć Ruscy twierdzą że to polski jest mocniejszy.... piosenka jest tu: http://tiny.pl/gszh1 jakby ktoś chciał posłuchać.

"Bot" jest weryfikowany w znacznie szerszym spektrum zachowań konta niż wyłącznie wypełnienie captchy, dlatego z reguły sam proces trwa, a blokady bywają nakładane po np. miesiącu.

To, żeby nikogo nie wprowadził w błąd Twój temat - wyjaśnię, konto Madena nie wypełniało captchy. Ono dalej klikało w kółko ataki stworzeń, nawet trafiając na captchę. Interval po stronie przeglądarki pomiędzy każdym z ataków był identyczny, niemożliwe jest zatem, by klikał w grze ręcznie. Gracze grający uczciwie nie mają szans na otrzymanie blokady z takim powodem.

Niemniej, dział służy do odwołań graczy, nie wypowiedzi postronnych osób. Takie wątki są automatycznie zamykane/kasowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności