Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

XD

Pokecios

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Adminstrator

Nick postaci: Pokecios

Wyjaśnienia:I Thesis przewidział, ze teraz na mnie będzie polowanie :) Nie sprzedawajcie swoich poków, bo będzie to pozbywanie się swojego majątku, mimo braku chęci do dalszego kontynuowania tej gry i sprzedania poka, który tak na prawdę się tylko u mnie marnował. Dodam tutaj, ze admin o całej transakcji wiedział i dał pozwolenie. Nie mozecie też dogadać się w grze, bo zanim admin odpisze, wlepi Ci bana za "pozbywanie się majątku" XD Co ciekawe, by doprowadzić do stałej blokady rzekomo znalazł u mnie korzystanie z "botów", "cheatów"... gdzie nigdy, zaznaczam NIGDY nie miało to miejsca, przed wprowadzeniem q i w było to klikanie na strzałkę a później na powrót na teren, ale nagle po wprowadzeniu q i w zawsze topkę "nakryje" na takim "botowaniu" i wlepi bana, gratuluję... gdy gra stoi w miejscu i przestaje się rozwijać, nie możesz sprzedać poka i wydać to na LS czy coś innego, tylko od razu Administrator będzie dążył do stałej blokady. Pozwolę sobie przytoczyć cytat z informacji o banie "W szczególności: używanie postronnych programów do transakcji handlowych i usług reklamowych, używanie postronnych programów do zdobywania umiejętności, używanie postronnych programów wspomagających treningi." - czy to w ogóle istnieje? Programy do transakcji handlowych? Usług reklamowych? Proszę mi rozwinąć tą myśl, chcę wiedzieć jak się z tego korzysta i do czego służy... Programy do zdobywania umiejętności? Gdzie w PG są jakieś umiejętności? Idźmy dalej... wspomagające treningi, na PG również nie ma żadnych treningów, więc jakim cudem mógłbym korzystać z takich rzeczy skoro one nawet nie istnieją w PG? Doprowadzenie do bana, bo tak się podoba, ech... Mam taki staż w tej grze... tyle w niej bylem, a tak malo o niej nie wiem... Pragnę również zaznaczyć, że "moje oprogramowanie" Admin znalazł dopiero po takim czasie... to jest zdecydowanie dążenie do zniwelowania jednej, konkretnej osoby :) 

Chciałbym również dodać, że gra ma ogromny potencjał, którego Admin nie potrafi wykorzystać, a go tylko stopniowo zmniejsza poprzez niwelowanie uczciwych graczy, którzy rzekomo mają boty XD Czasem warto sprawdzić swój system dwa razy zanim się go wprowadzi, bo nigdy nie ma pewności, ze działa, tak jest i teraz :) Bój się topko, niedługo i was też wykluczą z gry :) Smutne jest to, ze tak się traktuje graczy którzy tyle jej dali... jak śmieci, właśnie dlatego tych starszych graczy Admin się pozbywa, na koniec chciałbym poznać jeszcze raz wszystko to, za co dostałem bana, bo nadal nie wiem ;/ Jestem pewny, że nie będę w stanie się od tego wybronić, bo po pierwsze antybot jest nieomylny (XDD), po drugie Administrator też zawsze ma rację, nawet gdy się myli, po trzecie, pamiętaj jak grasz uczciwie to i tak używasz botów :) 

Nie masz argumentów, a coś Ci się nie podoba? Wyeliminuj :)

12 minut temu, Pokecios napisał:

Dodam tutaj, ze admin o całej transakcji wiedział i dał pozwolenie

Bzdura. Otrzymałem informację, że zostanie przeprowadzona większa transakcja. Większa transakcja, nie równa się pozbyciu stworzenia za bezcen, a resztę w "długu".

Usług reklamowych?

Jak najbardziej. Jest to zamieszczanie informacji reklamowych, tzw. spam.

Gdzie w PG są jakieś umiejętności

Wyjaśniam i pokazuję.

948e2361-a80b-4bb9-a5df-577b9c47f15c.png

Cytat

na PG również nie ma żadnych treningów, więc jakim cudem mógłbym korzystać z takich rzeczy skoro one nawet nie istnieją w PG?

Cieszę się, że napisałeś dwa akapity, które nic nie wnoszą do Twojej blokady i jej powodu. Wierzę, że wyparcie jest najbardziej skutecznym sposobem na pozbycie się jarzma. Jednak muszę wspomnieć Ci również o powodzie Twojego bana.

Otrzymałeś blokadę za:

1. Pozbywanie się majątku - rozsprzedawanie stworzeń poniżej ich wartości.
2. Przyjmowanie korzyści materialnych za poki poza grą.
3. Korzystanie z oprogramowania wspomagającego (tzw. boty) do zdobywania poziomów na swoim Arceusie.

Niezwykle chciałbym wierzyć w Twoją uczciwość, jednak niestety tak jak nie mogłem uwierzyć w uczciwość Achalasa i Blancosa, którzy używali tego samego skryptu co Ty, tak nie mogę uwierzyć i w Twoją uczciwość. Na szczęście logi pozostają w grze na zawsze.

Gorzej z nieuczciwymi graczami.

Konto zostało przeznaczone do usunięcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności