Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

XD - kontynuacja

Pokecios

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to bezcen, nie śpieszyło mi się, zazwyczaj jak ktoś sprzedaje coś na "dług" to nie widzisz w tym problemu, lecz gdy chodzi o nas, konretne osoby, to zawsze warto cokolwiek mieć...

Jakich informacji reklamowych? Proszę pokazać dowody.

Umiejętności, wszyscy znamy je jako "atrybuty" tak też są nazwane... W jaki sposób "używałem postronnych programów do zdobywania umiejętności"? Tego jestem najbardziej ciekawy :)

Cytat

Otrzymałeś blokadę za:

1. Pozbywanie się majątku - rozsprzedawanie stworzeń poniżej ich wartości.
2. Przyjmowanie korzyści materialnych za majątek poza grą.
3. Korzystanie z oprogramowania wspomagającego (tzw. boty) do zdobywania poziomów na swoim Arceusie.

1. To była zwykła sprzedaż poka, zaoferował na szybko, stwierdziłem, ze się zgodzę i dokonaliśmy transakcji, wszystko przyszło nagle

2. I to mnie najbardziej rozśmieszyło, tu jestem najbardziej ciekawy jakie masz pole do popisów w postaci dowodów :)

3. To już jest szczyt, oskarżać o coś, co nie miało miejsca...

Te twoje logi, captchy i inne antyboty... właśnie się przekonałem, ze to wszystko jest czymś, co nie ma prawa działać, a bardziej banować tych niepożądanych w grze... taką masz człowieku nagrode za tak długie uczestniczenie w historii gry... 

Czemu zamykasz Adminie temat nie dając szans na odpisanie? Boisz się złej reputacji? Dobrze wiemy, że bezpodstawnie lubisz banować kogokolwiek tylko chcesz :) A uciekając od konwersacji tylko się pod tym podpisujesz 

10 minut temu, Pokecios napisał:

zazwyczaj jak ktoś sprzedaje coś na "dług" to nie widzisz w tym problemu, gdy chodzi o nas, konretne osoby

W porządku. Jeśli wskażesz jakąkolwiek transakcję w grze, która dotyczyła rzekomego "długu" na 12 mln złota (więcej niż posiada jakikolwiek gracz na serwerze) to z przyjemnością skrócę blokadę. Niech nie będzie, że się czepiam.

W innym przypadku Twoje konto w grze zostanie skasowane od razu.

6 minut temu, Pokecios napisał:

Nie jest to bezcen, nie śpieszyło mi się, zazwyczaj jak ktoś sprzedaje coś na "dług" to nie widzisz w tym problemu, lecz gdy chodzi o nas, konretne osoby, to zawsze warto cokolwiek mieć...

ale sarkazm ma 15kk długu  + twoje 12kk to 27kk nie wydaje ci się ze trochę za dużo ? bo jak na możliwości naszej gry to on tego nie odda do emerytury(bez obrazy adminie tak sobie powiedziałem  :rolleyes:)

Dobrze wiesz, ze złota na serwerze cały czas przybywa, kwestią czasu jest to, ze będzie to miał jakikolwiek gracz, przykładem może być Devilreduzodo gdy w pewnym momencie miał 10kk, co nie jest wcale niemożliwe... jeden gracz nie ma, ale nie jeden gracz jest na serwerze. Nigdzie w regulaminie nie było, że nie można przeprowadzać transakcji na "dług", zgodziłem się na taką transakcję, bo wiedziałem, ze  dotrzymywa słowa, a transakcja z Darkraiem pokazała, że może on to spłacić... W przypadku oddania Shiny Latiosa na 402lvl w ręce Devu przez Hibi za cene jeszcze mniejszą niż ja pozyskałem, jeszcze bez wpisanego długu w ich przypadku to problemu nie widziałeś... Sporo można mi zarzucić za dawne rzeczy, ale w tym przypadku wszystko było przemyślane i umówione w taki sposób, by mógł ten dług spłacić. Proszę o nie zamykanie tematu, jak i o kulturalną rozmowę.

Przed chwilą owa wiadomość wyglądała tak:

Niech nie będzie, że się czepiam biednych bociarzy.

Nie bój się zostawiać swoich wiadomości tak jak owe napisałeś za pierwszym razem.
Pogrubiłeś też informacje o tym, ze wiecej niz jakikolwiek gracz w grze, w wiadomościach ze mną przedstawiłeś na początku informacje o tym, ze przekroczylismy ilosc złota w grze co nie było prawdą. Na co mam dowody :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności