Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

XD - kontynuacja x2

Pokecios

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pokecios napisał:

A więc przedstawiłem argumenty i prosiłem o brak zamknięcia tematu, nie odpuszczę póki nie udowodnię swojej racji.

Obiecane było skrócenie blokady, po pokazaniu podobnych transakcji, pokazałem... blokada jest ta sama, pogadajmy normalnie a nie bawimy się w kończenie i zaczynanie nowych tematów. 

2 minuty temu, Pokecios napisał:

Dług istnieje i nigdzie nie było napisane, że on go nigdy nie spłaci, nadal nie rozumiem w czym problem, jakbym czekal zbyt długo, to Admin wtedy by mógł dokonać blokady, a nie pod pretekstem, że "pozbywam się majątku".

1 minutę temu, Pokecios napisał:

Porozmawiajmy jak dorośli, nie unikajmy rozmowy... 

nikt nie unika rozmowy , lecz powinieneś wiedzieć ze twoje konto jest teraz kasowane z serwera :) takie są zasady naszej gry a ty ewidentnie pozbywałeś się majątku :) 

Cytat

W przypadku oddania Shiny Latiosa na 402lvl w ręce Devu przez Hibi za cene jeszcze mniejszą niż ja pozyskałem, jeszcze bez wpisanego długu w ich przypadku to problemu nie widziałeś... Sporo można mi zarzucić za dawne rzeczy, ale w tym przypadku wszystko było przemyślane i umówione w taki sposób, by mógł ten dług spłacić. Proszę o nie zamykanie tematu, jak i o kulturalną rozmowę.

Jak wszyscy wiemy, choćby Wooper przedstawia wysoką wartość kolekcjonerską. Czy muszę uzupełniać coś dalej? Pamiętasz tylko jedną aukcję. Chciałbyś, żebyś Ty wykonał tyle z kontem "Alucinare". Wtedy może mógłbym ewentualnie gdzieś dopatrzeć się tej szansy zwrotu czy przeprowadzania transakcji o niższej wartości...

Każdy kolejny wątek będzie automatycznie zamykany.

ba4898cf-d5dd-41ce-8f46-07012a8207d3.png

Przed chwilą, Pokecios napisał:

Ty bawisz się w Administratora czy co? Nie z Tobą rozmawiamy, wcinasz się w kulturalną konwersację ze swoim ego 

bez nerwów to nie czat na pg :) sam się o to prosiłeś, mowiłeś ze masz duży staż u nas to powinieneś wiedzieć że takie pokemony z takim lvl ( i ogólnie to jest sh lega człowieku )wystawia się drożej 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności