Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Przeprosiny + wyjaśnienie


Jajo12

Rekomendowane odpowiedzi

A ostatnim czasie moje konto jak i konta moich dwóch braci zostały zablokowane. Mogę prosić o odblokowanie? O kontach moich braci nie miałam pojęcia, więc to nie były multikokonta. Korzystaliśmy z 1 laptopa bo tyle mamy. Ale o logowaniu na doggi game z tych 2 innych kont, dowiedziałam się w dniu zablokowania konta moich braci. Co do sprzedaży psów. Wszystkie moje szczeniaki były wystawiane po kilka razy, bo schodził czas widnienia ogłoszenia, a że ktoś kupił psiaka, no to bardzo fajnie. Cieszyłam się że znalazł dom. Ale tak jak mówię, nie miałam pojęcia że to właśnie oni te psiaki kupili. Jak mam udowodnić, że to nie multikonta? Proszę o odblokowanie, więcej się takie coś nie powtórzy. Co do pieniędzy ze sprzedaży, można je odjąć, tak samo u moich braci. Bardzo przepraszam! Mogę prosić o odblokowanie konta rudakitka9, a inne proszę o zablokowanie, jeśli tak można. Wolałabym aby moje rodzeństwo też odzyskało konto, no ale jak nie można, to nie można. Jeszcze raz bardzo przepraszam. Postaram się to wytłumaczyć mojemu rodzeństwu. Bardzo, bardzo przepraszam. Udanej nocy. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności