Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Sharailee

Sharailee

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Bana nałożył Administrator

Nick postaci: sharailee

Wyjaśnienia: Dostałam Bana za "Celowe utrudnianie gry §T2", chciałabym się od tego odwołać, wiem z czym jest to związane i uważam, że nie jest to powód na bana. Mianowicie, jeden gracz ze skrzynki dostał legendarnego pokemona. Napisałam do niego, że chce go kupić za określoną ilość złota. Oczywiste było to, że chce na tym skorzystać, czytałam regulamin i wiem co się z tym wiąże. W regulaminie jest wyraźnie napisane "Przykład: Gracz w skrzynce stworzeń trafił stworzenie o dużej wartości, informujesz go o jego niskiej wartości, a następnie prosisz o wystawienie aukcji. " Ja ani graczowi nie wmawiałam ile to jest wartę, tylko zaproponowałam określoną cenę, a on nawet się targował i oferował ceny wyższe od mojej propozycji. Dlatego, że cena tego pokemona była jego propozycją, odwołuję się od bana. Oczywiste jest to że jak ktoś zaproponował niską cenę, to nie jest to "Celowe utrudnianie gry". Proszę o zdjęcie bana, albo chociaż o skrócenie go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Sharailee napisał:

Dlatego, że cena tego pokemona była jego propozycją

Nie była. W pełni świadomie zaniżyłeś wartość stworzenia. Blokada nie zostanie skrócona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności