Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Neverka

Ban na Doggi game

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Prawdopodobnie zostałam zbanowana przez Administratora

Nick postaci: Shireen (Doggi game)

Wyjaśnienia

- prosiła bym o odblokowanie konta ponieważ bardzo zależy mi na tej grze 

Z góry dziękuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto służyło wyłącznie do przelewania doglarów graczowi Armenian i zostało również przez niego założone. Rozumiem, że powinnaś otrzymać blokadę na IP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę dać mi szanse ponieważ ja nigdy nie miałam multi konta a Armenian to osoba ,którą znam osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przepraszam, jeśli mogę się wtrącić. Nikt tu nie potrzebuje blokady na IP. Konto Neverka nigdy mi nie służyło za przelewanie dgl... To konto mojej siostry i proszę je odblokować. To naprawdę nie moje konto... Nawet nigdy z tego samego IP się nie logowałyśmy... 

Czy twoje konto było już kiedyś zablokowane? Jeśli nie, to ona ma prawo mieć odblokowane konto...

Dajcie jej szansę. I nie blokujcie IP... 

Bardzo proszę i nie, że ja się wstawiam, bo mi zależy na przelewaniu dgl, tylko dlatego, że to naprawdę nie moje konto. Z usunięciem konta Armenian się pogodziłam, ale z niesłusznym blokowaniem? 

Graczka WolfMagia też kiedyś została zablokowana, a przecież ją odblokowaliście, bo to nie było moje multikonto. Potem nigdy nawet nie przeprowadzałyśmy transakcji. 

Bardzo proszę odblokować, to konto, ponieważ, to nie moje multikonto. A po za tym jeśli ja rozumiem zasady doggi game, to powinniście odblokować jej konto ponieważ zostało raz zablokowane, a potem za drugim razem przeznaczone do usunięcia. 

Bardzo proszę odblokować... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Armenian napisał:

Konto Neverka nigdy mi nie służyło za przelewanie dgl

Jeśli zatem umyślnie kupowała od Ciebie psy za 8000 dgl, które wcześniej sama kupiłaś za 500 dgl, jest to również złamanie kolejnego punktu regulaminu gry - pomoc.

image.png

Nałożona została blokada na IP. Każde kolejne zostanie zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności