Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Administrator 

Nick postaci: milanito

Wyjaśnienia: Otrzymałem bana za rzekomy stalking na 144 godziny . A to co pisałem do gracza Life to tylko po prostu aby sie pogodzić . Z tym użytkownikiem mam konflikt również na messanger i chciałem się po prostu z nią pogodzić , ponieważ co napiszę czy pogratuluje złapania poksa to wszystkim podziękuje a nie mi . Można to sprawdzić jak dzisiaj złapała pokemona i napisałem brawo Life a tu cisza a jak inna osoba pogratuluje to zaraz dziękuje . Chciałbym prosić o zdjęcie lub skrócenie blokady na grę , ponieważ chodzi tylko o pogodzenie się i nie chce mieć z nikim konfliktu . Dla każdej osoby granie powinno być przyjemnością więc chce się po prostu z nią pogodzić . 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym prosić o zmniejszenie bana na grę , ponieważ w taryfikatorze kar nie ma pozycji stalking . Jest pozycja "  Nękanie §T1 24 h " Jedyną pozycją według taryfikatora kar którą można otrzymać na 144h jest " propozycja sprzedaży / kupna konta / stworzenia / przedmiotu za arcany / pieniądze  144 h " Proszę o skrócenie bana na grę a założenie jej mi na czat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, milanito napisał:

Dla każdej osoby granie powinno być przyjemnością więc chce się po prostu z nią pogodzić . 

Dokładnie, a ty tą przyjemność z gry niszczysz 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisalam wyraznie Ci ze nie mam ochoty z Toba ani rozmawiac ani miec z Toba jakich kolwiek kontaktow. Ciagle mnie przesladujesz. W dodatku wysylasz ludziom moje dane fb oraz upowszechniarz nasze rozmowy. Jest to zachowanie naganne oraz bardzo dziecinne. Jesli ban ci sie zakonczy to ja nadal nie bede rozmawiac z Toba i prosze uszanuj moja decyzje oraz ostatni raz informuje Cie abys przestał wysyłac moje dane. W innym razie ide z tym juz na policje! Bo zaczynasz mnie przesladowac nękać a to co wyprawiasz jest karalne. Policja dojdzie do ciebie poprzez IP!!! 

Dziekuje i Do nie zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności