Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie do blokady konta


Sparrowhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w stu procentach zgadzam z tym, co napisała Blacky, nie widzę u siebie żadnych zaniżonych cen psów, mało tego, wszystkie ustanawiane przeze mnie ceny były wcześniej porównane z giełdą. Ponadto faktycznie w regulaminie figuruje punkt o tym, że administracja nie ingeruje w ŻADNE transakcje między graczami, w tym także "pozbywanie się majątku", dlatego nie rozumiem z jakiego powodu jestem karana za coś sprzecznego z postanowieniami regulaminu? Szczególnie, że nie nazwałabym sprzedaży tych psów żadnym pozbyciem się, a po prostu sprzedażą po normalnych cenach doggi.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sparrowhawk napisał:

Ja się w stu procentach zgadzam z tym, co napisała Blacky, nie widzę u siebie żadnych zaniżonych cen psów, mało tego, wszystkie ustanawiane przeze mnie ceny były wcześniej porównane z giełdą. Ponadto faktycznie w regulaminie figuruje punkt o tym, że administracja nie ingeruje w ŻADNE transakcje między graczami, w tym także "pozbywanie się majątku", dlatego nie rozumiem z jakiego powodu jestem karana za coś sprzecznego z postanowieniami regulaminu? Szczególnie, że nie nazwałabym sprzedaży tych psów żadnym pozbyciem się, a po prostu sprzedażą po normalnych cenach doggi.

Źle się tutaj wyraziłam, miałam na myśli, że nie rozumiem dlaczego jestem karana za coś, co w regulaminie nie jest w żaden sposób zabronione oraz jest oznaczone jako będące poza zainteresowaniem szanownej administracji.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Sparrowhawk napisał:

w tym także "pozbywanie się majątku"

A możesz zacytować ten punkt?

Cytat

1.5. Administracja nie ingeruje w transakcje między graczami. Wszelkiego rodzaju "pożyczanie psów" gracze wykonują na własną odpowiedzialność.

Dotyczy to transakcji, gdzie gracze dogadują się na zwrot określonego psa za X dni. Robią to zawsze na własną odpowiedzialność.

Pozbywanie się majątku jest wymienione w taryfikatorze.

Cytat

* Tyczy się to zarówno kont jednego gracza jak i kont z innego IP, zabronione są transakcje między graczami o znacznie zaniżonej wartości.
Przykład I: Postanawiasz zakończyć grę i rozdajesz wszystkie swoje psy.
Przykład II: Twój dobry znajomy rozpoczyna grę. Postanawiasz mu pomóc i użyczasz swojego najlepszego psa.

Twój post zamieszczony na tablicy jest złamaniem pierwszego przykładu, za to też otrzymałaś blokadę w grze od moderatora. Oczywiście, jest możliwość skrócenia takiej blokady. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności